1

Professional LED TV

  -{discount-percentage}%
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/4/48hfl5010t_12/48hfl5010t_12_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Professional LED TV

  48HFL5010T/12

  Pievieno un kontrolē

  Ar energoefektīvo Hospitality televizoru varēsit izbaudīt interaktīvas viesnīcas informācijas lapas sniegtās priekšrocības, vienlaicīgi esot drošam, ka attālināta instalēšana un pārvaldība nodrošina zemākās izmaksas Skatīt visas priekšrocības

  48HFL5010T/12

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pievieno un kontrolē

Ar energoefektīvo Hospitality televizoru varēsit izbaudīt interaktīvas viesnīcas informācijas lapas sniegtās priekšrocības, vienlaicīgi esot drošam, ka attālināta instalēšana un pārvaldība nodrošina zemākās izmaksas Skatīt visas priekšrocības

48HFL5010T/12

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Professional LED TV

48 collu MediaSuite, gaismas diode, DVB-T2/T/C un IPTV 48HFL5010T/12 Atrast līdzīgus produktus

Pievieno un kontrolē

inovatīvu pieredzi viesiem

 • SmartInstall ērtai attālajai uzstādīšanai un apkopei

  SmartInstall ērtai attālajai uzstādīšanai un apkopei

  SmartInstall padara jūsu televizoru uzstādīšan un apkopi daudz vienkāršāku. Izmantojot vienkāršu tīmekļa rīku, tagad varat attālināt konfigurēt un uzstādīt savus televizorus, neapmeklējot telpas! Tas ietaupa laiku un nodrošina, ka jūsu viesi netiek traucēti. SmartInstall var parūpēties par visu - gan atjaunināt viesnīcas informācijas lapas, gan instalēt jaunus kanālus.

 • SmartInfo individualizētām, interaktīvām viesnīcas informācijas lapām

  SmartInfo individualizētām, interaktīvām viesnīcas informācijas lapām

  SmartInfo ļauj sniegt viesnīcas vai pilsētas informāciju jūsu viesiem. Viesiem ir piekļuve šai interaktīvajai viesnīcas tīmekļa lapai pat tad, ja televizors nav pievienots iekštīklam vai internetam. Varat regulāri un vienkārši mainīt informāciju, sniedzot viesiem jaunumus par viesnīcu.

 • Miracast un DirectShare filmu un mūzikas kopīgošanai jūsu televizorā

  Miracast un DirectShare filmu un mūzikas kopīgošanai jūsu televizorā

  Mūsu televizori ļauj jūsu viesiem izbaudīt saturu lielajā televizora ekrānā bez vadu nepieciešamības un bez raizēm. Ar atvērtās sistēmas pieeju mēs piedāvājam saderību ar iOS un Adroid, un nepārtraukti uzlabojam saderības iespējas. Drošā kopīgošana aizsargā jūsu viesus. Izmantojot Miracast un DirectShare televizorā, iespējams kopīgot un lietot attēlus, filmas, mūziku!

 • Saderīgs ar MyChoice ieguldījumu atgūšanai

  Saderīgs ar MyChoice ieguldījumu atgūšanai

  MyChoice nodrošina vienkāršu un lētu metodi, kā piedāvāt viesiem maksas TV kanālus. Vienlaikus tas nodrošina papildu ienākumus, lai jūs varētu atgūt sākotnējos ieguldījumus.

 • Full HD LED televizors – lieliski LED attēli ar satriecošu kontrastu

  Attēla kvalitāte ir būtiska. Standarta HDTV televizori nodrošina kvalitāti, taču jūs vēlaties iegūt vairāk. Iztēlojieties spilgtas detaļas apvienojumā ar lielu spilgtumu, neticamu kontrastu un reālistiskām krāsām, lai iegūtu attēlu, kas neatšķiras no realitātes.

 • Smart TV lietotnes ar īpašiem pakalpojumiem viesu labsajūtai

  Philips Smart TV lietotnes ietver arvien plašāku lietojumprogrammu klāstu no YouTube līdz sociālo tīklu lietotnēm un citām. Īpaši šiem televizoriem paredzētās versijas ir piemērotas viesnīcām un piedāvā vairākas papildu priekšrocības, piemēram, viesu informācijas izdzēšanu pēc lietošanas un nelegāla satura ierobežošanu.

 • Lietotņu vadība ļauj pievienot, kārtot un dzēst lietotnes ar minimālu piepūli

  Lietotņu vadība ļauj sniegt jūsu viesiem neticamas TV lietotnes. Lietotnes iespējams pievienot, dzēst un kārtot tādā veidā, kā vēlaties. Pat labāk – iestatījumus tagad var klonēt uz jebkuru citu televizoru bez nepieciešamības iestatīt arī šo citu televizoru! Jūs pat varat izveidot vairākus profilus un tos mainīt, kad vien vajag. Vai vēlaties luksusa numuros jaudīgus platjoslas video un citos numuros zemas jaudas platjoslas video? Bez problēmām. Lietotņu vadība nodrošina jums un jūsu viesiem bezrūpīgu pieredzi.

 • Integrēta IPTV sistēma optimālai, pielāgotai interaktivitātei

  Pietaupiet sev maksājumus un nekārtību. Ar jaunajiem, viedajiem televizoriem viesnīcas sistēmu varat izveidot tieši TV. Televizorā iespējams piedāvāt interaktīvus kanālus, video pēc pieprasījuma, interaktīvas viesnīcas izvēlnes un informāciju, kā arī tiešsaistes pasūtījumu sistēmas bez nepieciešamības televizoram piestiprināt ārēju kasti. Papildus satura sūtīšanai pa koaksiālo TV kabeli, iespējams izmantot arī interneta tīklu, lai pārraidītu TV kanālus vai video pēc pieprasījuma (VOD) tieši uz televizoru. Mūsu sadarbības partneru tīkli var nodrošināt, lai jūs iegūtu vēlamo pielāgoto saturu.

 • Integrēts Wi-Fi, lai Smart TV lietotu bezvadu režīmā

  Pateicoties Philips Smart TV televizorā iebūvētajam Wi-Fi, ar bezvadu savienojumu var piekļūt bagātīgam satura klāstam.

 • Serial Xpress Protocol interaktīvajām sistēmām

  Televizoru var pievienot ārējiem dekoderiem un televizora pierīcēm no visiem lielākajiem interaktīvo sistēmu nodrošinātājiem, izmantojot Serial Xpress Protocol (SXP).

 • Ekrāna pulkstenis viesu ērtībām

  Izmantojot jauno ekrāna pulksteni, viesi var viegli uzzināt pašreizējo laiku. Nospiežot pogu, pulkstenis tiek attēlots televizora ekrānā, apvienojot uzlabotu redzamību un zemu enerģijas patēriņu.

 • Mazs enerģijas patēriņš

  Philips televizori ir izstrādāti, lai mazinātu enerģijas patēriņu. Šādi tiks samazināta ne vien ietekme uz vidi, bet arī samazinātas lietošanas izmaksas.

Skatīt visas specifikācijas
 • Funkciju pieejamība ir atkarīga no izvēlētā uzstādījuma.
 • Standarta enerģijas patēriņš ieslēgtā režīmā, mērīts atbilstoši IEC62087 2. izd. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no televizora lietojuma.
 • Šis televizors satur svinu tikai noteiktās daļās vai komponentos, kam nepastāv tehnoloģiskas alternatīvas, saskaņā ar esošajiem izņēmumiem RoHS direktīvas ietvaros.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs