1

Profesionāls TV

  -{discount-percentage}%
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65hfl2859t_12/65hfl2859t_12_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Profesionāls TV

  65HFL2859T/12

  Ieprieciniet viesus

  Izrādiet viesiem savas rūpes ar šo pieņemamas cenas Professional televizoru. Jūs varēsit izmantot īpaši izveidotas viesmīlības funkcijas, piemēram, individuālu sveiciena lapu, instalēšanu caur USB, izvēlnes un vadības elementu bloķēšanu. Skatīt visas priekšrocības

  65HFL2859T/12

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Ieprieciniet viesus

Izrādiet viesiem savas rūpes ar šo pieņemamas cenas Professional televizoru. Jūs varēsit izmantot īpaši izveidotas viesmīlības funkcijas, piemēram, individuālu sveiciena lapu, instalēšanu caur USB, izvēlnes un vadības elementu bloķēšanu. Skatīt visas priekšrocības

65HFL2859T/12

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Profesionāls TV

65 collu Studio, 4K Ultra HD, DVB-T2/T/C HEVC 65HFL2859T/12 Atrast līdzīgus produktus

Ieprieciniet viesus

ar patiesu gaumi

 • 4K Ultra HD: izšķirtspēja, kādu vēl neesat redzējis

  4K Ultra HD: izšķirtspēja, kādu vēl neesat redzējis

  Skatieties televizoru kā nekad iepriekš, pateicoties četras reizes lielākai izšķirtspējai nekā parastajiem Full HD televizoriem. 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēja nodrošina tik izsmalcinātu un dzīvu attēlu, ka tas paver skatu uz jaunu pasauli.

 • Sagaidiet savus viesus ar pielāgojamu sveiciena lapu

  Sagaidiet savus viesus ar pielāgojamu sveiciena lapu

  Sveiciena lapa redzama katru reizi, kad ieslēdz televizoru. Sveiciena lapu var individualizēt un pielāgot instalācijas laikā, izmantojot vienkāršu sveiciena attēlu .png formātā.

 • Visu iestatījumu USB klonēšana ātrai instalēšanai

  Visu iestatījumu USB klonēšana ātrai instalēšanai

  Nodrošina iespēju viegli kopēt visus programmēšanas un kanālu programmēšanas iestatījumus no viena televizora citos televizoros ātrāk kā vienas minūtes laikā. Funkcija nodrošina identiskus iestatījumus visos televizoros un būtiski samazina instalēšanas laiku un izmaksas.

 • USB ports multivides atskaņošanai

  USB ports multivides atskaņošanai

  Dalieties jautrībā. Pievienojiet savu USB atmiņas karti, digitālo kameru, MP3 atskaņotāju vai citu multivides ierīci pie televizora USB porta, lai skatītos fotoattēlus, videoklipus un klausītos mūziku, izmantojot ērtu ekrāna satura pārlūku.

 • Kombinēts analogo un digitālo kanālu saraksts

  Integrēts digitālo un analogo kanālu saraksts sniedz viesiem iespēju vienkārši pārslēgt no analogajiem kanāliem uz digitālajiem un otrādi.

 • Uzlabota skaļuma vadība, lai nepieļautu viesu traucēšanu

  Ar uzlabotu skaļuma vadību varat instalēt TV sākuma skaļumu un iepriekšnoteikt skaļuma diapazonu, kurā var darboties televizors, novēršot pārmērīgi augstu skaļuma iestatījumu, kas neļauj traucēt blakus istabās esošos viesus.

 • Nepieļaujiet neatļautu izmantošanu ar lokālo vadības bloķēšanu

  Atspējojot vai iespējot lokālo vadības bloķēšanu, administrators var nepieļaut TV neatļautu lietošanu ar vadības pogām, tādējādi ietaupot viesnīcas izdevumus.

 • Instalēšanas izvēlnes bloķēšana

  Novērš neatļautu piekļuvi instalācijas un konfigurācijas iestatījumiem, nodrošinot viesiem maksimālas ērtības un samazinot liekas izmaksas par atkārtotu instalēšanu.

 • Mazs enerģijas patēriņš

  Philips televizori ir izstrādāti, lai mazinātu enerģijas patēriņu. Šādi tiks samazināta ne vien ietekme uz vidi, bet arī samazinātas lietošanas izmaksas.

Skatīt visas specifikācijas
 • Funkciju pieejamība ir atkarīga no izvēlētā uzstādījuma.
 • Standarta enerģijas patēriņš ieslēgtā režīmā, mērīts atbilstoši IEC62087 2. izd. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no televizora lietojuma.
 • Šis televizors satur svinu tikai noteiktās daļās vai komponentos, kam nepastāv tehnoloģiskas alternatīvas, saskaņā ar esošajiem izņēmumiem RoHS direktīvas ietvaros.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs