Lietošana

 

Sagatavošana

Vispirms noņemiet matiņus no apstrādājamās zonas, izmantojot parasto matiņu noņemšanas metodi, piemēram, vasku, epilāciju, skūšanos (neiesakām izmantot krēmus). Tas nodrošina, ka gaismas enerģija tiek efektīvi novirzīta uz matu saknēm. Parasti tas ir nepieciešams tikai pirms sākotnējām 4-5 procedūrām, ja notiek matiņu ataugšana.

 

Pielāgošana

Pēc tam atlasiet pareizo gaismas intensitāti, kas procedūras brīdī piemērota jūsu ādas tonim. Tādējādi iegūsiet saudzīgus, bet efektīvus rezultātus, nerodoties apsārtumam.

 

Procedūra

Novietojiet ierīci 90° leņķī pie ādas. Kad iedegas impulsa gatavības indikators, varat aktivizēt gaismas zibsni. Pārvietojiet gaismas lodziņu uz nākamo zonu un atkārtojiet darbību. Lai apstrādātu visus matiņus, apstrādātajām zonām nedaudz jāpārklājas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Vai lietošanas procesā jūtamas sāpes?

Atsakymas

 

Klīniskos pētījumos tika noskaidrots, ja ierīce tiek lietota pēc norādījumiem, balstoties pēc ādas un matu krāsas tipa iestatīts atbilstošs iestātījums, tad lietošanas procesā nav jūtamas nepatīkamas sajūtas. Daļa sieviešu savas sajūtas apraksta kā: "niezoša", "kutinoša", "silta sajūta", kas pazūd pāris minūšu vai retos gadījumos stundas laikā.

Lai pierastu pie Philips Lumea, ieteicams, vaikt pāris izmēģinājuma zibšņus ar zemāko intesitātes iestatījumu tuvumā paredzētajai vietai. Kad esat pieraduši un jūtaties droši, variet palieniet zibšņa jaudas intensitāti. Lumea lietošanas proces nebūs nepatīkam, ja tiks izmantots ādas un matu tipam atbilstošs iestatījums.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Kāpēc pirms lietošanas nepieciešams atbrīvoties no matiņiem? Cik ilgi tas būs jāturpina?

Atsakymas

 

Matiņus noņemt ir nepieciešams, lai nodrošinātu, ka gaismas enerģija nezustu virs ādas, bet tiktu novirzīta matu saknē visefektīvākajā veidā.

Iepriekšēja sagatavošanās nepieciešama tikai kamēr matiņi ataug. Vairumos gadījumu, pēc aptuveni 5 lietošanas reizēm šis proces vairs nebūs nepieciešams.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Cik reizes man būs jāatkārto Lumea lietošanas kurss? Vai man Philips Lumea būs jālieto līdz āda ir gluda?

Atsakymas

 

Lai veiksmīgi atbrīvotos no matiņiem, tā folikula "jāiemidzina", tāpēc lietošanas process jāatkārto reizi divās nedēļās tā divus mēnešus. Tad jūsu ādai vajadzētu būt gludai un bez matiņiem. Pētījumos noskaidrots, ka matiņi manāmi izzūd pēc divām lietošanas reizēm. Optimāli rezultāti tiek iegūti pēc četrām vai piecām lietošanas reizēm.

Lai saglabātu teicamus rezultātus un novērstu matu saknes "atmošanos", lietošanas kurss regulāri jāatkārto. Ja lietošanas kurss tiek pārtraukts, tad matiņu folikula var "atmosties" un matiņi ataug. Kursa atkārtošana ik pēc četrām līdz piecām nedēļām, nodrošinās matiņu neataugšanu un nemainīgi gludu ādu. Laiks starp atkārtotu lietošanu atkarīgs no katra matu augšanas tempa.

Ja matiņi turpina ataugt, vienkārši samaziniet laika intervālu, starp katru lietošanas kursu. Lietošana nedrīkst būt biežāka par reizi divās nedēļās. Pārlieku bieža lietošana nepalielina efektivitāti, bet palielina risku, ka āda sāks reaģēt.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Vai Philips Lumea ir drošs manai ādai?

Atsakymas

 

Jā, Philips lietotāja drošība ir pirmajā vietā?

Philips Lumea izstrādāts, sadarbojoties ar vadošajiem dermatalogiem un atbilst ierīču lietošanas drošības nosacījumiem.

Tā drošības sistēma nodrošina, ka zibsnis iespējams, tikai tad, kad ierīce pilnībā piespiesta pie ādas. Iebūvētais UV filtrs nodrošina, ka gaisma iedarbojas tikai uz matiņu, ne ādu. Kā arī, ierīci rekomendējam lietot labi apgaismotā telpā, tas samazina zibšņa spilgtumu. Kamēr Philips Lumea tiek lietots pēc norādījumiem blakus efekti un komplikācijas, kaut arī iespējamas, nevajadzētu rasties.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Vai ir kādi brīdinājumi vai piesardzības pasākumi ierīces lietošanas laikā?

Atsakymas

 

Par cik Philips Lumea izstrādāts, domājot par jūsu drošību, jāpatur prātā, ka ierīce nav paredzēta lietošanā sekojošos gadījumos:

- IPL terapija nav efektīva: rudiem, balti / pelēkiem vai gaiši blondiem matiem. Kā arī tas nav piemērots ļoti tumšai ādai, jo tas var izraisīt ādas bojājumus, piemēram, apdegumiem, čūlas vai izbalēšanu. Ādas un matu krāsas diagrammā pārliecinieties vai Philips Lumea ir piemērots jums.

- Philips Lumea nedrīkst lietot sievietes ar slimībām, piemēram, ādas vēzi, epilepsiju, asnisvadu slimibām, imūnsupresīvajiem traucējumiem, ādas alerģijas pret gaismu un uz ievainojumiem. Lumea lietošanas brīdī āda tiek pakļauta augstai fotosensivitātei. Ja Jūs lietojat kādas zāles, lūdzu, pārbaudiet jūsu recepšu norādījumus. Citas zāles var izraisīt reakciju, tāpēc pirms lietošanas, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

- IPL aizliegts lietot, ja esiet grūtniece vai barojiet mazuli ar krūti.

- Nelietot tuvumā pīrsingiem, tetovējumiem, injekcijas vietām (piemēram: insulta), elektrokardiostimulatoram vai implantiem.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Kādus epilāciju rezultātus es varu sagaidīt no Philips Lumea IPL?

Atsakymas

 

Apstrādājot mērķa laukuma ik pēc divām nedēļām astoņu nedēļu garumā rezultātā matiņu augšanai uz kājām jābūt samazinājušamies par vairāk nekā 70%, lietojot Lumea Comfort vairāk nekā 75% samazināta augšana, ar Philips Lumea Precision, Philips Lumea Precision Plus un Philips Lumea Essential. Pēc pirmā lietošanas kursa mērķa zonā, process jāatkarto ik pēc četrām līdz astoņām nedēļām, lai saglabātu ādu gludu un bez matiņiem.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi

 

Vai vīrieši var lietot Philips Lumea?

Atsakymas

 

Philips Lumea ir pielāgots lietošanai sievietēm, bet vīrieši arī to var izmantot.

Nesenie pētījumi liecina, ka vīrieši varētu izmantot Philips Lumea lielākajām daļām ķermeņa zonu, izņemot bārdu (sakarā ar dažādiem matu tipiem, matu biezumu, un vairāk rupjākiem matiem) un sēkliniekos.

Lietošanas instrukcija ir pielāgoti speciāli lietošanai sievietēm.

Philips Lumea TT3000 un TT3003 ir nesen izstrādātas, lai apmierinātu vīriešu īpašas vajadzības pēc IPL epilāciju. Tomēr šie modeļi nav pieejami visās valstīs. Lūdzu, pārbaudiet www.philips.lv par pieejamību savā valstī.

Lumea

Biežāk uzdotie jautājumi

 

Kas ypatinga yra tiksliajame priede (galvutėje) ir kodėl jo reikia?

Atsakymas

 

Precizitātes uzgaļa sastāvā ir papildu integrēti sarkanīgi gaismas filtri, kas nodrošina papildu aizsardzību, novēršot nevēlamo sejas apmatojumu. Tas ir paredzēts drošai un ērtai lietošanai matiņiem uz virslūpas, zoda un vaigu kauliem.

Tādējādi tas sniedz drošu un ērtu apstrādi pret nevēlamiem sejas matiņiem.

Lumea