1
TV

Philips Android TV™

Jaudīgs Smart TV

Skatieties Android TV klipu

Neierobežotas izklaides iespējas

 

Vairāk filmu. Vairāk pārraižu. Vairāk spēļu. Un vienmēr pieaugošs aplikāciju saraksts. Philips Android TV sniedz jums to visu un vēl daudz vairāk.

Jūsu gaume

Philips Android TV ir pietiekami gudrs, lai zinātu, kas jums patīk un kas nē. Tāpēc katrs ieteikums būs atbilstošs jūsu vēlmēm.

Jūsu ritms

Izklaide jūsu gaumē. Ar pārdomātu meklēšanu, uzlabotām atskaņošanas/spēlēšanas iespējām un ātrāku veiktspēju Philips Smart TV ir gatavs vienlaikus ar jums.

Jūsu aplikācijas

Ar Google Play varat piekļūt vienmēr augošai aplikāciju, spēļu, straumēšanas pakalpojumu un citu iespēju kolekcijai.

Jūsu izvēle

Ar Philips Android TV satura koplietošana un vadība nevar būt vieglāka. Izmantojiet tālvadības pulti vai sinhronizējiet savu tālruni, lai iegūtu maksimālu elastību.
Philips Android TV jūsu gaumē

Jūsu gaume 

Android ļauj lietot Smart TV vienkārši

 

Piekļuve vēlamajam saturam ir ātra un vienkārša. Vienkārši lietojamās izvēlnēs redzami noderīgi ieteikumi, jūsu iecienītās pārraides, populārākās dziesmas un spēles. Kad jums pieejams tik plašs satura klāsts, katra izvēlne ir pārdomāti izveidota, lai jūs patērētu iespējami mazāk laika pārlūkojot, bet skatītos izvēlēto saturu.

Cik cilvēku, tik interešu. 
 

Vairāk filmu, vairāk ziņu, vairāk spēļu: tas viss ir jums pieejams, pat nepieceļoties no dīvāna. Philips Android televizors ļauj piekļūt pastāvīgi augošam plašam un dažādam aplikāciju klāstam atbilstoši jūsu vajadzībām un noskaņojumam. Papildus Android televizorā pieejamajam Google Play Store mēs radījām dažas lieliskas aplikācijas, kas padara dzīvi interesantāku. Skatieties ziņas, straumējiet jaunākos seriālus, noskatieties nokavētus televīzijas raidījumus, pārbaudiet laika prognozi vai atrodiet sev tīkamu mūziku. Un gadījumā, ja jums ir nedaudz nomākts noskaņojums, Philips Android televizors palīdzēs ar ieteikumiem, kas pielāgoti jūsu gaumei.

Apskatiet savā televizorā šīs populārās aplikācijas… un pārējās arī!

YouTube

YouTube

Netflix

Netflix

Google Play

Google Play Movies & TV

Spotify

Spotify

Filmbox live

Filmbox Live

Megogo HD

Megogo HD

Deezer

Deezer

Gamefly streaming

GameFly Streaming

* Trešās puses lietotņu pieejamība ir atkarīga no valsts un ierīces modeļa. Mēs neuzņemamies atbildību par šo lietojumprogrammu pieejamību un saturu un piedāvājam tās "tādas, kādas tās ir”, nesniedzot nekāda veida garantijas, ne tieši, ne netieši izteiktas. Iespējams, būs nepieciešama abonēšana par maksu. Lai iegūtu jaunāko informāciju, lūdzu, sazinieties ar Philips TV klientu atbalsta centru. Visi produkti un uzņēmumu nosaukumi ir (reģistrētas) to attiecīgo īpašnieku preču zīmes. Philips ir Royal Philips N.V. reģistrēta preču zīme.

Nepalaidiet to garām pakalpojumā Netflix!


Aplikācija Netflix jūsu Philips televizorā ļauj jums izvēlēties no tūkstošiem televīzijas šovu, filmu un seriālu. Un nepalaidiet garām aktuālos Netflix seriālus, piemēram, House of Cards, Stranger Things un Anne with an E! Pilnu pārskatu skatiet Netflix vietnē.

Nepieciešama Netflix pakalpojuma straumēšanas dalība.

Philips Android TV jūsu ritmā

Jūsu ritms

Philips Android TV jaudīgs sniegums

Jaudīga veiktspēja

 

Mūsu jaunākie procesori padara jūsu televizoru un jūsu skatīšanās pieredzi satriecošu. Esam palielinājuši jaudu visā klāstā, ar īpaši ātru Quad Core un Hex Core apstrādi Smart TV klāstā.

Philips Android TV spēles

Android spēles ar Ambilight

 

Google Play ļauj jums baudīt simtiem spēļu savā televizorā. Lejupielādējiet vai straumējiet, lai gūtu stundām ilgu jautrību pēc pieprasījuma. Ar Ambilight spēļu spēlēšanas režīmu jūsu istaba pārvērtīsies par jebkura spēļu fana fantāziju.

Philips Android TV tālvadība ar balsi

Meklē ar balsi

 

Vai nevēlaties rakstīt? Vienkārši ierunājiet tekstu Smart Remote tālvadības pultī, un rezultāti būs redzami televizora ekrānā. Šādi varat kontrolēt televizoru ar balsi, lai atvērtu aplikācijas un paveiktu daudz vairāk. Varat izmantot Voice Search¹ arī no tālruņa vai planšetdatora, ja instalēta Philips TV Remote App².

Philips Android TV tālvadības pults ar tastatūru

Meklē ar tekstu

 

Izmēģiniet jauno Philips tālvadības pulti ar tastatūru. Ar gludu ergonomisku korpusu un lieliem, mīkstiem taustiņiem to ir ērti turēt un ļoti viegli lietot. Pateicoties pilnizmēra tastatūrai aizmugurē, varat ierakstīt jebkādu tekstu savā Smart TV ātrāk nekā jebkad.

¹ Valodu pieejamība ir atkarīga no Google Voice Search atbalsta.
² Philips TV Remote App un saistītās funkcijas atšķiras atkarībā no televizora modeļa, operatora un valsts, kā arī no viedierīces modeļa un OS. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet vietni: www.philips.com/TVRemoteapp.
Philips Android TV jūsu aplikācijas

Jūsu aplikācijas

Vesela satura pasaule
Google Play Store

Pieskaroties pogai, varat straumēt jaunākās filmas vai seriālus no Netflix, ātri pārskatīt filmas pēc pieprasījuma vai iekarot pasaules datorspēlēs. Viss nepieciešamais saturs jums vēlamajā laikā. Ar Ambilight televizora lietošanas pieredze ir vēl spilgtāka un aizraujošāka.

Philips aplikāciju galerija

Papildus visām lieliskajām Google Play aplikācijām esam radījuši arī dažas lieliskas aplikācijas, kas padara dzīvi patīkamāku. Pieejamas TV pārraižu atkārtojumu, ziņu, izglītojošas, straumēšanas un laika prognožu aplikācijas.
Philips Android TV satura koplietošana

Jūsu izvēle

Tā ir liela saistīta ģimene

 

Ir tik viegli koplietot saturu starp ierīcēm, pateicoties Google Cast. Viss ir savienots, tāpēc, ja vēlaties kopīgot tālruņa ekrāna saturu televizorā, tas ir vienkārši. Vai vēlaties sākt skatīties filmu planšetdatorā un pabeigt skatīšanos televizorā? Nekādu problēmu. Katra ierīce perfekti sadarbojas cita ar citu.

Philips TV Remote App

Philips TV Remote App

 

Pārvērtiet savu iPhone, iPad, Android tālruni vai planšetdatoru par Philips TV tālvadības pulti. Izmantojot Philips TV Remote App, varat kontrolēt televizoru, skatīt informāciju par pārraidēm un iestatīt atgādinājumus portatīvajā ierīcē. Varēsiet arī izmantot papildu opcijas, lai kontrolētu Ambilight. Turklāt atsevišķas TV pārraides iespējams straumēt no televizora uz portatīvo ierīci, lai neko nenokavētu.

Philips Android TV Google Cast

Google Cast

 

Izmantojot Google Cast, varat bezvadu tīklā skatīties filmas, raidījumus un darbināt aplikācijas no sava tālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora Philips televizorā — bez papildu ierīcēm. Aplūkojiet arvien pieaugošo skaitu aplikāciju, ko varat izmantot ar Google Cast, tostarp Netflix, YouTube un citas.