1
TV

Philips 4K OLED televizors

Pasaulē vienīgais OLED televizors ar Ambilight

Noskatieties videoklipu

Kas ir OLED?

 

Philips OLED ir televizoru tehnoloģijas nākamā paaudze. Atšķirībā no parastajiem LED TVem, OLED televizoram nav nepieciešams aizmugurapgaismojums. Katrs pikselis rada pats savu krāsu un gaismu – un, kad tie ir izslēgti, tie ir melni. Pilnībā melni. Dziļāki melnie toņi nodrošina spilgtākas krāsas un pārsteidzošu kontrastu, ļaujot jums baudīt tīrāko, reālistiskāko attēlu, kādu Philips līdz šim ir radījis.

OLED logotips

Perfekti melnie toņi

Lielākais attēla dziļums un labākais kontrasts

 

Philips OLED TV spēj pilnībā izslēgt vai aptumšot atsevišķus pikseļus ekrānā, lai radītu perfektus melnos toņus ar nepārspējamu kontrastu. Pateicoties pilnīgai katra pikseļa gaismas kontrolei nenotiek gaismas noplūde no blakus esošiem pikseļiem, tāpēc jūs varat baudīt perfektu attēlu ar absolūtiem melnajiem toņiem.

Perfekta kontrasta logotips

Plašāks krāsu spektrs

Visspilgtākās ekrāna krāsas

 

Jaunajiem Philips OLED TVem ir līdz šim plašākais krāsu spektrs, jo tie spēj atainot līdz 99 % no DCI-P3 krāstelpas. Turklāt ar vairāk nekā astoņiem miljoniem neatkarīgu pikseļu, kas darbojas perfektā saskaņā, attēls tiek parādīts pārsteidzoši precīzās krāsās, ko vēl vairāk izceļ ideāli melnais fons.

Plašas krāsu gammas un perfektu krāsu logotipi

Perfekta kustība

Katra kustība reālajā laikā

 

Ar perfektu kustību un attēla asumu Philips OLED TV nodrošina plūdenāko, dabīgāko kustības attēlošanu ekrānā nepārspējamā ātrumā. Tāpēc neatkarīgi no tā, cik ātra ir spēle vai cik neparasta ir darbība, zibenīgi ātrais attēls ļaus jums uztvert pat niecīgāko kustības niansi.

Perfektas dabiskas kustības logotips
 

Plašāks skata leņķis

Izcils attēls no jebkura skatpunkta

 

No šī brīža labākā vieta, lai skatītos televizoru, ir visa dzīvojamā istaba. Philips OLED TVem ir līdz šim platākais skata leņķis, kas ļauj jums no dažādām vietām baudīt perfektas krāsas un kontrastus vienlīdz augstā attēla kvalitātē.

Jaunais Philips 4K OLED TV

 

Novērtējiet pasaulē vienīgo 4K OLED televizoru ar Ambilight un Android TV. Ar trīspusējo Ambilight iegremdējieties pasaulē, kas sniedzas daudzkārt tālāk par televizora ekrānu. Atklājiet perfektus melnos toņus un iespaidīgas krāsas, ko iedzīvinājusi mūsu īpašā attēlu apstrāde ar Perfect Pixel UHD dzini. Iepazīstiet plašu saturu ar Android TV. Jaunajā Philips 4K OLED TV ir apvienots gan šarms, gan jauda.

EISA-logo

OLED un Ambilight: izcila kombinācija

 

Tikai Philips OLED televizoros neticami augsta attēla kvalitāte ir saskaņota ar perfekti pielāgotu apkārtējo apgaismojumu. Baudiet pārsteidzošas krāsas ekrānā, pāri tā robežām un savā dzīvojamā istabā. Izvēloties dažādus Ambilight režīmus, jūs varat meistarīgi paplašināt patiesi atmosfēriskas filmas vai spēļu naktis katru reizi.

Ambilight logotips
P5_logo

OLED un P5: perfekta attēla kvalitāte

 

Mēs piedāvājam Philips P5 attēla kvalitātes dzini. Tas digitāli optimizē jebkuru attēlu, ievērojami paaugstinot televizora attēla apstrādes jaudu pat par 50 %. Jūs varat baudīt piesātinātākos melnos toņus, spilgtākos baltos, dzīvas krāsas un visplūstošāko, asāko attēlu — vienmēr un no jebkura avota. Trīs desmitgades ilga attēlu apstrādes pieredze un unikālie algoritmi kombinācijā ar revolucionāro OLED displeju ļauj Philips OLED TVem un P5 izvirzīt jaunus avota perfekcija, attēla asuma, krāsu standartus, kontrasta, un kustības. 

OLED un mūsu Perfect Pixel UHD dzinis: precīzi tverta realitāte.

 

Mūsu Perfect Pixel UHD attēla kvalitātes dzinis digitāli optimizē skatāmo saturu, lai nodrošinātu īpaši asus attēlus neticamā detalizācijā un dziļumā - katru reizi un no jebkura avota. Novatoriskais OLED displejs, trīs desmitgades attēlu apstrādes pieredze un unikālie algoritmi ļauj Philips OLED TVem uzstādīt jaunus asuma, kontrasta, kustības un krāsu standartus.

Perfect pixel ultra hd dziņa logotips un attēla veiktspējas indeksa 3800 logotips

OLED un HDR: filmas, tādas, kā iecerētas

 

High Dynamic Range (HDR) saturs nodrošina jums iespēju skatīties filmas tieši tā, kā iecerējis režisors. Lai pilnībā izbaudītu HDR iespējas, jūsu televizoram jāspēj attēlot plašs kontrasta diapazons. Jaunais Philips OLED TV ar tā spēju pilnībā ieslēgt vai izslēgt katru pikseli ir unikāls, runājot par kontrastu, tāpēc tas ir ideāls televizors HDR satura baudīšanai.

HDR perfect logotips

Vēl viena inovācija: Android TV™ kopā ar OLED

 

Ar nebeidzamām izklaides iespējām un neticamo attēla kvalitāti nekad nav bijis tik patīkami pavadīt dīkos brīžus. Katra jauna filma, spēle vai aplikācija, ko jūs atrodat pastāvīgi augošajā Android TV paredzētajā Google Play kolekcijā ir vēl lieliskāka Philips OLED televizorā.

Android tv un Google play store logotips

Skaists visos aspektos

 

Gandrīz neredzams, īpaši plāns alumīnija rāmis un plūdlīniju dizains padara Philips OLED TV par brīnišķīgu meistardarbu. Tam nav nepieciešams aizmugurapgaismojums, tāpēc mēs varējām to izveidot plānāku un vieglāku nekā jebkad agrāk. 901F modeļu seši uz priekšu vērstie skaļruņi un jaudīgs atpakaļ vērsts zemfrekvenču skaļrunis ļauj baudīt neticami skaidru augstākās kvalitātes skaņu un dziļus, precīzus basus. Un ar uzlaboto Philips Triple Ring tehnoloģiju modelim 9002 jūs iegūstat vēl labāku skaļruņu kustību zemfrekvenču skaļruņos. Vairāk kustības nozīmē enerģiskākus basus. Tādējādi Philips televizoru plānais dizains sniedz jums iespēju baudīt daudz spēcīgāku skaņu.

Razor slim logotips