1
TV

  OLED+ 984


  Atzīta pasaules klases veiktspēja.

  65OLED984 EISA Award
  Stuff TV of the Year Philips OLED+ 984
  avforums Editor's Choice Best TV Sound
  avforums Editor's Choice Premium OLED TV

  Iepazīstieties ar OLED+

  Iepazīstieties ar Philips OLED+

  Nepārspēts audio sniegums.


  Neticami labi attēli ir pelnījuši atbilstošu skaņas pavadījumu. Tādēļ katrs Philips OLED+ modelis ir izstrādāts kopā ar Bowers & Wilkins, iegūstot kristālskaidru dialogu pat nelielā skaļumā un detalizētu akustiku, kas izklausās tik dabiski. 
  Bowers & Wilkins Skaņa

  OLED+ TV. Vislabākais attēls.*


  Esiet gatavi pavisam jauna līmeņa vizuālajam sniegumam. OLED tehnoloģija nodrošina izcilu kontrastu un dziļākus melnos toņus. Nākamās paaudzes P5 attēlu apstrāde parūpēsies par elpu aizraujošām detaļām un pārsteidzoši reālu efektu. Dolby Vision saplūsme pārvērš jūsu televizoru par izklaides spēkstaciju.
  Philips Iepazīstieties ar P5
  Dolby Vision Atmos
  ar Ambilight bez Ambilight

  Ieslēdziet istabu.


  Ar Ambilight inteliģento, mūžam mainīgo, atbilstošo krāsu gaismas šovu viss šķiet lielāks un varenāks. Vienreiz izmēģiniet un nekad vairs negribēsiet atgriezties pie vecā.
  Philips Ambilight televizors

  Brīnišķīgs ieslēgts. Brīnišķīgs izslēgts.


  Kādēļ lai televizors nebūtu arī mākslas priekšmets? Klasiskais Eiropas industriālais dizains ir iedvesmojis ikvienu OLED+ modeli. Ieslēgts vai ne, bet tas liek atskatīties.

  Visa pasaule pēc jūsu pavēles.


  Philips OLED+ nav tikai televizors. Tas ir jūsu komandu centrs. Spēlējiet spēles. Skaties Netflix. Aplūkojiet saturu Google Play veikalā. Kontrolējiet viedās mājas ierīces. Un tas viss ir izdarāms ar balsi vien.
  Google Assistant
  Amazon Alexa

  *Trešo pušu speciālisti augsti novērtē Philips televizoru lielisko attēla kvalitāti un dizainu. Atsaucei skatiet mūsu iegūtos apbalvojumus šajā lapā.

  *Google asistents ir pieejams Philips Android televizoriem, kas darbojas ar Android O (8) vai jaunāku operētājsistēmas versiju. GA ir pieejams noteiktās valodās un valstīs ar angļu valodas – UK, vācu valodas – DE un franču valodas – FR atbalstu no paša sākuma. Atbalstīto valodu / valstu saraksts laika gaitā tiks papildināts. Lai iegūtu jaunāko valodu un valstu atbalsta sarakstu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu servisu.

  *Amazon, Alexa un visi saistītie logotipi ir Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes.