1
Televizori

Philips TV skaņa

Izjūtiet ikvienu niansi  

Mūsu televizors ar vislabāko skaņu

OLED 9. sērija

Eisa If
  • OLED televizors. Tādai jābūt reālistiskai imitācijai.
  • Philips P5 dzinis. Ideāls rezultāts neatkarīgi no avota.
  • Vējstikls jūsu ausīm. Audiofīlu koriģēta skaņa

Bagātīga televizora skaņa.
Liek skudriņām skriet pār muguru.

 

Iespaidīgā Philips televizoru attēla kvalitāte ir papildināta ar bagātīgu skaņu, lai sniegtu jums neatkārtojami patīkamu skatīšanās pieredzi. Izbaudiet skaidrās un izteiksmīgās sarunas, dziļos zemos toņus un plašo skanējumu – neatkarīgi no tā, vai izdzīvojat spraigu piedzīvojumu filmu vai straumējat klātienes koncertu.

Saviļņojoša kombinācija

Lai gan mūsu televizori kļūst arvien minimālistiskāki, skaņa saglabājas ļoti bagāta.
Uzlabota skaņas kvalitāte un dzidrums

Dzirdiet ikvienu čukstēto vārdu

 

Augsto frekvenču skaļruņi nodrošina skaidru augsto toņu – stikla saplīšanas, putnu dziedāšanas, lietus lāšu krišanas – atskaņojumu. Turklāt kontrolēts tiek arī augstfrekvences skaņas virziens, kas nodrošina skaidru atskaņojumu plašākā klausīšanās pozīciju diapazonā. 

Televizors ar labu skaņu | Skaidri dialogi

Nepalaidiet garām ne vārda

 

Jūsu Philips televizora vidējo frekvenču skaļrunis atbild par vidējo un zemo toņu atskaņošanu. Tas rada iespaidu, ka skaņa nāk no televizora centra, un dialogi ir pavisam skaidri dzirdami. Dzirdamais un redzamais ideāli sakrīt. 

Iebūvēts zemo frekvenču skaļrunis | Uzlabo jūsu televizora skanējumu

Lai zeme rīb               

 

Zemo frekvenču skaļruņi atskaņo pašus zemākos toņus. Filmās atspoguļotie sprādzieni liks sienām drebēt. Dzinēji dārdēs. Muzikālie priekšnesumi iegūs pilnīgu skanējumu ar dziļiem zemajiem toņiem, kā arī spēcīgu bungu un basa pavadījumu.

Katram televizoram ir atšķirīga skaņas konfigurācija. Lūdzu, pārbaudiet televizora specifikācijas.

Bowers & Wilkins veidota skaņa 

 

Izbaudiet pārsteidzošo kvalitāti. Philips 903 OLED televizori lepojas ar skaņu, ko radījuši audio eksperti no leģendārā uzņēmuma Bowers&Wilkins. Ekskluzīvais skaļruņu dizains sniedz pilnīgu un dziļu basa skanējumu un nevainojamu nianšu atskaņojumu. Ja tik satriecoša attēla kvalitāte tiek papildināta ar tikpat satriecošu skaņu, pieredze ir neticami aizraujoša.

 

Mūsu partnerības stāsts
Stāvus Pie sienas

Ikviena nianse ir svarīga  

 

Philips televizori ir izstrādāti ar mērķi sniegt izcilu klausīšanās pieredzi neatkarīgi no ierīces atrašanās vietas. Iestatīšanas laikā jums tiks lūgts izvēlēties kādu no iepriekš konfigurētajiem skaņas iestatījumiem, kas ļauj optimizēt televizora darbību atbilstoši tam, vai tas ir piestiprināts pie sienas vai ievietots statīvā. Turklāt, izmainot televizora atrašanās vietu, iestatījumus var vienkārši izmainīt galvenajā izvēlnē.

Skaņai draudzīgākie televizori

  Papildinformācija par Philips televizoru    

OLED TV
Reālistisks attēls

Ambilight
Iegremdējieties iemīļotākajā saturā

Smart televizori
Saturs pēc jūsu pieprasījuma