1
Televizori

Philips TV skaņa

Izjūtiet ikvienu niansi  

Mūsu televizors ar vislabāko skaņu

Bowers&Wilkins veidota skaņa

 

Leģendāro Bowers & Wilkins audioinženieru ekskluzīvais skaļruņu dizains nodrošina aizraujoši reālistisku sniegumu. Iebūvētie zemo frekvenču, augsto frekvenču, pilna diapazona draiveri rada dziļu, izteiktu basu, skaidru dialogu un kristāldzidras augstās frekvences. Pat pie neliela skaļuma.

Saviļņojoša kombinācija

Lai gan mūsu televizori kļūst arvien minimālistiskāki, skaņa saglabājas ļoti bagāta.
Uzlabota skaņas kvalitāte un dzidrums

Dzirdiet ikvienu čukstēto vārdu

 

Augsto frekvenču skaļruņi nodrošina skaidru augsto toņu – stikla saplīšanas, putnu dziedāšanas, lietus lāšu krišanas – atskaņojumu. Turklāt kontrolēts tiek arī augstfrekvences skaņas virziens, kas nodrošina skaidru atskaņojumu plašākā klausīšanās pozīciju diapazonā. 

Televizors ar labu skaņu | Skaidri dialogi

Nepalaidiet garām ne vārda

 

Jūsu Philips televizora vidējo frekvenču skaļrunis atbild par vidējo un zemo toņu atskaņošanu. Tas rada iespaidu, ka skaņa nāk no televizora centra, un dialogi ir pavisam skaidri dzirdami. Dzirdamais un redzamais ideāli sakrīt. 

Iebūvēts zemo frekvenču skaļrunis | Uzlabo jūsu televizora skanējumu

Lai zeme rīb               

 

Zemo frekvenču skaļruņi atskaņo pašus zemākos toņus. Filmās atspoguļotie sprādzieni liks sienām drebēt. Dzinēji dārdēs. Muzikālie priekšnesumi iegūs pilnīgu skanējumu ar dziļiem zemajiem toņiem, kā arī spēcīgu bungu un basa pavadījumu.

Katram televizoram ir atšķirīga skaņas konfigurācija. Lūdzu, pārbaudiet televizora specifikācijas.
Stāvus Pie sienas

Ikviena nianse ir svarīga  

 

Philips televizori ir izstrādāti ar mērķi sniegt izcilu klausīšanās pieredzi neatkarīgi no ierīces atrašanās vietas. Iestatīšanas laikā jums tiks lūgts izvēlēties kādu no iepriekš konfigurētajiem skaņas iestatījumiem, kas ļauj optimizēt televizora darbību atbilstoši tam, vai tas ir piestiprināts pie sienas vai ievietots statīvā. Turklāt, izmainot televizora atrašanās vietu, iestatījumus var vienkārši izmainīt galvenajā izvēlnē.

Skaņai draudzīgākie televizori

  Vairāk no Philips TV un skaņas    

OLED TV
Reālistisks attēls

Ambilight
Iegremdējieties iemīļotākajā saturā

Smart televizori
Saturs pēc jūsu pieprasījuma