1
Monitori

QHD LCD monitors

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272b8qjeb_00/272b8qjeb_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  QHD LCD monitors

  Kristālskaidrs attēls

  Izmantojiet savam darbam Philips 27 collu Quad HD monitoru. Kristālskaidrais Quad HD displejs nodrošina vietu un attēla kvalitāti darba skatīšanai. Funkcijas, piemēram, Flicker-free un LowBlue režīms atvieglo darbu, saudzējot acis. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

QHD LCD monitors

B Line, 27 collas (68, 6 cm), Quad HD (2560 x 1440) 272B8QJEB/00 Atrast līdzīgus produktus

Kristālskaidrs attēls

efektīva veiktspēja maksimālai produktivitātei

 • 1,074 miljardi krāsu vienmērīgām krāsu pārejām un detalizācijai

  1,074 miljardi krāsu vienmērīgām krāsu pārejām un detalizācijai

  10 bitu displejs nodrošina piesātinātu krāsu dziļumu ar 1,074 miljardiem krāsu un 12 bitu iekšējo apstrādi, lai atveidotu vienmērīgas, dabiskas krāsas bez gradācijām un krāsu grupēšanas.

 • IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platiem skatīšanās leņķiem

  IPS tehnoloģija pilnkrāsu attēliem un platiem skatīšanās leņķiem

  IPS displejos tiek izmantota mūsdienīga tehnoloģija, kas nodrošina platleņķa 178/178 grādu skatu, sniedzot iespēju skatīt displeju no praktiski jebkura leņķa - pat 90 grādu pagriešanas režīmā! Atšķirībā no TN paneļiem IPS displeji sniedz neticami asus attēlus ar spilgtām krāsām, padarot tos ideāli piemērotus ne tikai fotoattēliem, filmām un tīmekļa pārlūkošanai, bet arī profesionālām lietojumprogrammām, kam nepieciešama krāsu precizitāte un nemainīgs spilgtuma līmenis.

 • LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  LowBlue režīms acis saudzējošam darbam

  Pētījumi apliecina, ka tieši tāpat, kā ultravioletie stari izraisa acu bojājumus, arī īsviļnu zilās gaismas stari no LED displejiem var izraisīt acu bojājumus un ietekmēt redzi. Philips LowBlue režīma iestatījums ir radīts jūsu labsajūtai, un tajā izmantota vieda programmatūras tehnoloģija, lai samazinātu kaitīgos īsviļnu zilās gaismas starus.

 • Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  Mazāks acu nogurums, pateicoties Flicker-Free tehnoloģijai

  LED ekrānos ar sānu apgaismojumu spilgtuma kontrole dažiem lietotājiem rada mirgoņas efektu, kas izraisa acu nogurumu. Philips Flicker-Free tehnoloģija nodrošina jaunu risinājumu, lai regulētu spilgtumu un samazinātu mirgoņu ērtākai skatīšanai.

 • SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase nodrošina lietotājam ergonomiskus pielāgojumus

  SmartErgoBase ir monitora pamatne, kas nodrošina ergonomisku displeja komfortu un vadu pārvaldību. Pamatnes lietotājam piemērotais svars, pagriešanas, sagāšanas un grozīšanas leņķu regulējumi ļauj pozicionēt monitoru maksimālam komfortam, atvieglojot fiziskas sāpes darba dienas garumā, bet vadu pārvaldība samazina vadu radīto jucekli un saglabā elegantu un profesionālu darba vietas izskatu.

 • EasyRead režīms ērtai lasīšanai

  EasyRead režīms ērtai lasīšanai
 • Kristāldzidri attēli ar Quad HD, 2560 x1440 pikseļi

  Šie jaunākās paaudzes Philips ekrāni nodrošina kristāldzidrus Quad HD 2560x1440 vai 2560x1080 pikseļu attēlus. Izmantojot lielas veiktspējas paneļus ar liela blīvuma pikseļu skaitu, ko papildina jaudīgi platjoslas avoti, piemēram, Displayport, HDMI, Dual link DVI, šie jaunie displeji padarīs jūsu attēlus un grafikas nepārspējami spilgtus. Neatkarīgi no tā, vai esat speciālists ar augstām prasībām, kuram nepieciešama īpaši detalizēta informācija CAD-CAM risinājumiem, izmantojot 3D grafikas lietojumprogrammas, vai finanšu eksperts, kas strādā ar lielām izklājlapām, Philips displeji nodrošinās kristāldzidrus attēlus.

 • Iebūvēti stereo skaļruņi multivides atskaņošanai

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • USB 3.0 nodrošina ātru datu pārsūtīšanu un viedtālruņa uzlādēšanu

  Īpaši ātrā USB 3.0 tehnoloģija nodrošina 5,0 gbit/s pārsūtīšanas ātrumu, kas ir aptuveni 10 reizes ātrāk par USB 2.0 standartu, ievērojami samazinot datu pārsūtīšanas laiku, ietaupot laiku un līdzekļus. Ar labāku platjoslas savienojumu, īpaši ātru pārsūtīšanas ātrumu, labāku enerģijas pārvaldību un satriecošu kopējo veiktspēju, USB 3.0 nosaka jaunāko globālo standartu, sniedzot iespēju izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Sync-N-Go tehnoloģija garantē, ka jums vairs ilgāk nav jāgaida, līdz atbrīvojas platjoslas savienojums. Jūsu ieguldījums USB 2.0 ir aizsargāts, jo tās ir atpakaļsaderīgas.

 • SmartConnect ar DisplayPort, HDMI un VGA savienojumiem

  Plašas savienojamības iespējas - šie Philips displeji ir aprīkoti ar vairākiem savienojumiem, piemēram, VGA, DisplayPort, universālu HDMI savienotāju, sniedzot iespēju izbaudīt augstas izšķirtspējas nesaspiestu video un audio saturu. USB savienojumi nodrošina īpaši ātru datu pārsūtīšanu, vienlaikus saglabājot globālu savienojamību. Neatkarīgi no izmantotā avota, varat būt drošs, ka šis Philips displejs garantēs ieguldīto līdzekļu atdevi ilgā laika periodā!

 • 85% pēc lietošanas pārstrādāta plastmasas ar TCO Edge

  TCO Edge sertifikāts tiek piešķirts produktiem, kas pārsniedz esošo ekomarķējumu programmu robežas. Atrodoties virs standarta TCO prasībām, citu prasību starpā tas nosaka, ka produktā izmantots vismaz 85% pēc lietošanas pārstrādātas plastmasas, ka tas ir energoefektīvs, tajā izmantots minimāls daudzums bīstamu materiālu, tam ir 100% pārstrādājams iepakojums, kā arī tas ir piemērots ērtai pārstrādei. Varat būt drošs, ka šis Philips monitors ir vismūsdienīgāko tehnoloģiju produkts un savā klasē labākais ICT, sniedzot ieguldījumu gan jums, gan planētas ilgtspējai, kā arī palīdzot jums veikt atbildīgu zaļo IT pirkumu!

Skatīt visas specifikācijas
 • "IPS" nosaukums / preču zīme un saistītie tehnoloģiju patenti pieder to attiecīgajiem īpašniekiem.
 • EPEAT Gold marķējums ir derīgs tikai tajās vietās, kur Philips reģistrē produktu. Lūdzu, apmeklējiet vietni www.epeat.net, lai iegūtu reģistrācijas statusu savā valstī.
 • Ātrā uzlāde atbilst standartam USB BC 1.2
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse
 • Monitora izskats var atšķirties no attēlos redzamā.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs