1
Monitori

LCD monitors ar Ambiglow

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/278c4qhsn_01/278c4qhsn_01_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  LCD monitors ar Ambiglow

  Satriecošs Ambiglow displejs

  Uzlabojiet savu skatīšanās pieredzi ar šo ikonisko Philips Gioco displeju ar Ambiglow. Radot attēlam atbilstošu gaismas halo efektu uz aizmugurējās sienas, novatoriskā Ambiglow tehnoloģija vizuāli palielina ekrānu un sniedz patiesi aizraujošu izklaidi Skatīt visas priekšrocības

  Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Satriecošs Ambiglow displejs

Uzlabojiet savu skatīšanās pieredzi ar šo ikonisko Philips Gioco displeju ar Ambiglow. Radot attēlam atbilstošu gaismas halo efektu uz aizmugurējās sienas, novatoriskā Ambiglow tehnoloģija vizuāli palielina ekrānu un sniedz patiesi aizraujošu izklaidi Skatīt visas priekšrocības

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Brilliance LCD monitors ar Ambiglow

Gioco, 27 collas (68, 6 cm), Ambiglow displejs 278C4QHSN/01 Atrast līdzīgus produktus

Satriecošs Ambiglow displejs

aizraujošai izklaidei

 • Minimālistisks izskats ar īpaši šauru faseti

  Izmantojot jaunāko tehnoloģiju paneļus, jaunie Philips displeji izstrādāti ar minimālistisku dizainu, ierobežojot ārējās fasetes biezumu līdz apt. 2,5 mm. Apvienojumā ar panelī iebūvēto melnās matricas joslu apt. 9 mm biezumā kopējie fasetes izmēri tiek ievērojami samazināti, nodrošinot minimālus traucējumus un maksimālu skatīšanās laukumu. Īpaši piemērots vairāku displeju vai mozaīkošanas izkārtojumiem, piemēram, spēļu spēlēšanai, grafikas dizaina un profesionālajām lietojumprogrammām, īpaši šaurās fasetes displejs rada sajūtu, ka izmantojat vienu lielizmēra displeju.

 • Ambiglow padara izklaidi aizraujošāku ar gaismas halo efektu

  Ambiglow padara izklaidi aizraujošāku ar gaismas halo efektu

  Ambiglow pievieno jaunu dimensiju skatīšanās baudījumam. Novatoriskā Ambiglow tehnoloģija palielina ekrānu, radot gaismas halo efektu uz sienas no monitora aizmugures. Tās ātrais procesors analizē ienākošo attēlu saturu un nepārtraukti pielāgo izstarotās gaismas krāsu un spilgtumu atbilstoši attēlam. Lietotājam pielāgotas opcijas sniedz iespēju noregulēt gaismas spīdumu pēc savām vēlmēm, kā arī palīdz samazināt acu nogurumu. Īpaši piemērota filmu un sporta pārraižu skatīšanai vai 2D vai 3D spēlēm – Philips Ambiglow sniedz unikālu un aizraujošu skatīšanās pieredzi.

 • AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  AH-IPS displejs nodrošina lieliskus attēlus ar spilgtām krāsām

  Šajā jaunākajā Philips displejā tiek izmantoti mūsdienīgi AH-IPS paneļi, kas salīdzinājumā ar citiem platleņķa paneļiem nodrošina satriecošu krāsu atveidojumu, atbildes laiku un enerģijas patēriņu. Atšķirībā no standarta TN paneļiem, AH-IPS paneļi nodrošina konstantas krāsas pat 178/178 grādu leņķī un pagrieztā pozīcijā. Ar nepārspējamu veiktspēju tas ir lieliski piemērots lietojumam gadījumos, kad nepieciešama krāsu precizitāte un konstants spilgtums, piemēram, fotoattēlu retušēšanai, grafikas lietojumprogrammām un tīmekļa pārlūkošanai.

 • HDMI nodrošina universālu digitālo savienojamību

  HDMI nodrošina universālu digitālo savienojamību

  Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI vads ļauj uztvert augstas kvalitātes digitālos video un audio signālus, kas tiek pārraidīti pa vienu kabeli no personālā datora vai jebkura AV avotu skaita (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem un A/V uztvērējiem un video kamerām).

 • SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage: optimizēta lietotājam draudzīga pieredze

  SmartImage ir ekskluzīva Philips tehnoloģija, kas analizē ekrānā attēloto saturu un nodrošina optimizētu displeja veiktspēju. Šis lietotājam pielāgotais interfeiss sniedz iespēju izvēlēties dažādus režīmus, piemēram, Birojs, Attēls, Izklaide, Ekonomisks, u.c. atbilstoši lietojumam. Atkarībā no izvēlētās opcijas SmartImage dinamiski optimizē kontrastu, krāsu piesātinājumu un attēlu un video asumu, lai iegūtu vislabāko displeja veiktspēju. Ekonomiskā režīma opcija nodrošina ievērojamu enerģijas ekonomiju. Tas viss ir iespējams, tikai nospiežot pogu!

 • SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor piesātinātiem un spilgtiem attēliem

  SmartKolor ir izsmalcināta krāsu paplašinājuma tehnoloģija, kas var uzlabot displeja vizuālo krāsu diapazonu. Palielinot displeja RGB pastiprinājuma līmeni, šī funkcija ļauj iegūt piesātinātus, spilgtus attēlus, lai aplūkotu satriecošas kvalitātes fotoattēlus un videoklipus.

 • SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt optimizētai lasīšanas pieredzei

  SmartTxt ir izsmalcināts algoritms, kas uzlabo tekstapstrādes lietojumprogrammu failu, piemēram, PDF dokumentu vai e-grāmatu, lasīšanu, kam nepieciešama lielāka koncentrēšanās. SmartTxt funkcija palielina teksta satura kontrastu un robežasumu vieglākai lasīšanai. Optimizēšana tiek paveikta, pielāgojot displeja pelēktoņu līmeņa skalu kopā ar baltās krāsas balansu, spilgtumu un kontrastu.

 • Smart Bias 6500 K apgaismojums nodrošina optimālu skatīšanās pieredzi

  Smart Bias apgaismojuma režīms sniedz iespēju izbaudīt optimālu attēla kvalitāti un skatīšanās komfortu. Tumšā telpā acu zīlītes paplašinās un sašaurinās nepārtraukti mainīgo attēlu iespaidā, un tas var izraisīt datoru lietotāju redzes sindromu. Smart Bias apgaismojums rada neuzkrītošu halo ar statisku 6500 k baltu gaismu uz sienas aiz monitora. Īpaši piemērots cilvēkiem, kas pavada ilgu laiku pie monitora, tas ne tikai palīdz samazināt acu saspringumu un nogurumu, bet novērš atstarošanos un spīdumu no telpas apgaismojuma, uzlabojot kontrastu un attēla detalizāciju, saglabājot pareizo krāsu uztveri

Skatīt visas specifikācijas
 • Izvairieties no tiešas lūkošanās uz Ambiglow gaismas diodēm, jo tās ir ļoti spilgtas un var izraisīt īslaicīgu redzes aizmiglošanos.

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs