1
Monitori

Izliekts UltraWide LCD displejs

  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/3/349x7fjew_00/349x7fjew_00_elr_.pdf" target="_blank">energoefektivitātes marķējums</a>
  Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet energoefektivitātes marķējums

  Izliekts UltraWide LCD displejs

  Uzlabots dizains, panorāmas skats

  Šis Philips UltraWide 34 collu displejs pārsteidz ar kristāldzidriem 3440x1440 attēliem un spilgtajām krāsām. Fascinējošais UltraWide displejs ar regulējamu augstumu sniedz panorāmisku skatu uz pasauli. Skatīt visas priekšrocības

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Uzlabots dizains, panorāmas skats

Šis Philips UltraWide 34 collu displejs pārsteidz ar kristāldzidriem 3440x1440 attēliem un spilgtajām krāsām. Fascinējošais UltraWide displejs ar regulējamu augstumu sniedz panorāmisku skatu uz pasauli. Skatīt visas priekšrocības

Brilliance Izliekts UltraWide LCD displejs

X Line, 34 collas (86, 36 cm), WQHD (3440 x 1440) 349X7FJEW/00 Atrast līdzīgus produktus

Uzlabots dizains, panorāmas skats

jūsu radošajām izpausmēm

 • Izliekts displeja dizains vēl aizraujošākai pieredzei

  Izliekts displeja dizains vēl aizraujošākai pieredzei

  Monitora darbvirsma nodrošina lietotājam personisku pieredzi, kas lieliski saskan ar izliekto dizainu. Izliektais ekrāns rada patīkamu, bet neuzmācīgu klātbūtnes efektu jūsu rakstāmgalda centrā.

 • CrystalClear attēli ar UltraWide QHD 3440 x 1440 pikseļi

  CrystalClear attēli ar UltraWide QHD 3440 x 1440 pikseļi

  Šie jaunākie Philips ekrāni nodrošina CrystalClear UltraWide Quad HD 3440 x 1440 pikseļu attēlus. Izmantojot lielas veiktspējas paneļus ar liela blīvuma pikseļu skaitu un 178/178 platiem skatīšanas leņķiem, šie jaunie displeji liks jūsu attēliem un grafikām izskatīties kā dzīvē. UltraWide 21:9 formāts nodrošina lielāku produktivitāti ar labākām dokumentu salīdzināšanas iespējām un ērtāku izklājlapu kolonnu aplūkošanu. Neatkarīgi no tā, vai esat prasīgs speciālists, kuram nepieciešama īpaši detalizēta informācija CAD-CAM risinājumiem, vai finanšu burvis, kas strādā ar lielām izklājlapām. Philips displeji nodrošina CrystalClear kvalitātes attēlus.

 • Regulējams augstums uzlabotai ergonomikai un komfortam

  Regulējams augstums uzlabotai ergonomikai un komfortam

  Ergo pamatne ir lietotājiem draudzīga Philips monitora pamatne, kas ne tikai ir sasverama, bet tai var regulēt arī augstumu, lai katrs lietotājs varētu noregulēt monitoru atbilstoši savām vēlmēm maksimālam skatīšanās komfortam un efektivitātei.

 • Ultra Wide-Color plašāks krāsu diapazons spilgtam attēlam

  Ultra Wide-Color plašāks krāsu diapazons spilgtam attēlam

  Ultra Wide-Color tehnoloģija nodrošina plašāku krāsu diapazonu, lai attēls būtu spilgtāks. Ultra Wide-Color plašākais krāsu spektrs attēlo dabiskākus zaļos, spilgtākus sarkanos un dziļākus zilos toņus. Ar Ultra Wide-Color tehnoloģiju baudiet izklaides līdzekļus, attēlus un pat darba materiālus dzīvākās un spilgtākās krāsās.

 • Nevainojami plūdenas spēles ar AMD FreeSync™ tehnoloģiju

  Nevainojami plūdenas spēles ar AMD FreeSync™ tehnoloģiju

  Spēlējot jums nevajadzētu izvēlēties starp saraustītu spēli un sakropļotiem kadriem. Ar jauno Philips monitoru jums vairs nebūs šādas problēmas. AMD FreeSync™ tehnoloģija nodrošina vienmērīgu veiktspēju bez jebkādiem traucējumiem, plūdenu, ātru atsvaidzināšanu un īpaši ātru reakcijas laiku pie burtiski jebkura kadru ātruma.

 • Displejs ar šauru apmali elegantam izskatam

  Displejs ar šauru apmali elegantam izskatam

  Jaunajiem Philips displejiem ir īpaši šauras apmales, kas, palielinot ekrāna lielumu, vienlaikus samazina traucējošos faktorus, kas var novērst uzmanību. Šie monitori ir lieliski piemēroti vairāku displeju vai mozaīkošanas izkārtojumiem, piemēram, spēļu spēlēšanai, grafikas dizaina un profesionālajām lietojumprogrammām, īpaši šaurās apmales displejs rada sajūtu, ka izmantojat vienu lielizmēra displeju.

 • HDMI ātram digitālajam savienojumam

  HDMI ātram digitālajam savienojumam

  Dzidri un krāsaini attēli un kvalitatīva skaņa ar vienkāršu viena kabeļa savienojumu. Ierīcei ar HDMI savienojuma atbalstu ir visa nepieciešamā aparatūra, lai pieņemtu augstas izšķirtspējas multivides interfeisa (HDMI) ievadi. HDMI kabelis nodrošina augstas kvalitātes plūstošu digitālu video (līdz 4K/UHD izšķirtspēja pie 60 Hz) un skaņas pārraidi ar vienu kabeli no datora vai jebkādiem AV avotiem (tostarp televizora pierīcēm, DVD atskaņotājiem, A/V uztvērējiem un videokamerām).

 • DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort savienojums izcilai vizualitātei

  DisplayPort ir digitāls savienojums no personālā datora uz monitoru, bez pārveidošanas nepieciešamības. Tam ir lielākas iespējas nekā DVI standartam, pilnībā atbalstot līdz 15 metrus garu kabeļsavienojumu un 10,8 Gbps/sek. datu pārsūtīšanas ātrumu. Liela veiktspēja un latentums ar nulles līmeni garantē visātrāko attēlveidošanu un atsvaidzes intensitāti – padarot DisplayPort par vislabāko izvēli ne tikai vispārīgai izmantošanai birojā vai mājās, bet arī spēļu spēlēšanai, filmām, video rediģēšanai un citiem uzdevumiem. Izmantojot dažādus adapterus, iespējams nodrošināt sadarbspēju.

 • 100 Hz atsvaidzes intensitāte īpaši plūstošiem attēliem

  Lai spēlētu spēles un skatītos video, jums nepieciešams displejs ar vienmērīgi plūstošiem attēliem bez laika nobīdes. Šis Philips displejs atjauno ekrāna attēlu ar intensitāti līdz 100 reizēm sekundē, un tas ir daudz ātrāks nekā standarta displejs. Neliela kadra atsvaidzes intensitāte var likt pretiniekiem lēkāt ekrānā, padarot tos par grūtiem mērķiem. Ar 100 Hz kadra atsvaidzes intensitāti jūs varat iegūt šos kritiski nepieciešamos attēlus ekrānā un redzēt pretinieku pārvietošanos īpaši vienmērīgā kustībā, kas sniedz iespēju tiem viegli trāpīt.

 • MultiView nodrošina aktīvu dubulto savienojumu un skatīšanas iespējas vienlaikus

  Ar īpaši augstas izšķirtspējas Philips MultiView displeju tagad varat ērti piekļūt plašām savienojumu izveides iespējām gan birojā, gan mājās. MultiView nodrošina aktīvu dubulto savienojumu un skatīšanas iespējas, lai jūs varētu strādāt ar vairākām ierīcēm, piemēram, personālo datoru un piezīmjdatoru, blakus vienlaicīgi, būtiski vienkāršojot darbu pie vairākiem uzdevumiem. Tagad ir tik vienkārši skatīties futbolu tiešsaistē no televizora pierīces labajā pusē, vienlaikus kreisajā pusē piezīmjdatorā pārlūkojot internetu. Iespējams, vēlēsieties aplūkot reāllaika ziņu plūsmu ar skaņu nelielā lodziņā, paralēli strādājot pie sava jaunākā emuāra ieraksta.

 • Iebūvēti stereo skaļruņi multivides atskaņošanai

  Displeja ierīcē ir iebūvēts augstas kvalitātes stereo skaļruņu pāris. Tie var būt redzami (vērsti uz priekšu) vai neredzami (vērsti uz leju, vērsti uz augšu, uz aizmuguri u.c.) atkarībā no modeļa un dizaina.

 • USB 3.0 nodrošina ātru datu pārsūtīšanu un viedtālruņa uzlādēšanu

  Īpaši ātrā USB 3.0 tehnoloģija nodrošina 5,0 gbit/s pārsūtīšanas ātrumu, kas ir aptuveni 10 reizes ātrāk par USB 2.0 standartu, ievērojami samazinot datu pārsūtīšanas laiku, ietaupot laiku un līdzekļus. Ar labāku platjoslas savienojumu, īpaši ātru pārsūtīšanas ātrumu, labāku enerģijas pārvaldību un satriecošu kopējo veiktspēju, USB 3.0 nosaka jaunāko globālo standartu, sniedzot iespēju izmantot lielas ietilpības atmiņas ierīces. Sync-N-Go tehnoloģija garantē, ka jums vairs ilgāk nav jāgaida, līdz atbrīvojas platjoslas savienojums. Jūsu ieguldījums USB 2.0 ir aizsargāts, jo tās ir atpakaļsaderīgas.

Skatīt visas specifikācijas
 • Displeja izliekuma arkas rādiuss, mm
 • Atbildes laika vērtība ir līdzvērtīga SmartResponse
 • Ātrā uzlāde atbilst standartam USB BC 1.2
 • 2015 Advanced Micro Devices, Inc. Visas tiesības paturētas. AMD, AMD Arrow logotips, FreeSync un visas to kombinācijas ir Advanced Micro Devices, Inc preču zīmes. Citi nosaukumi ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un var būt attiecīgo īpašnieku preču zīmes.
 • NTSC zona, pamatojoties uz CIE1976
 • sRGB zona, pamatojoties uz CIE 1931

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs