1

Performer Ultimate

Putekļu sūcējs ar maisiņu

  -{discount-percentage}%

  Performer Ultimate

  Putekļu sūcējs ar maisiņu

  Pilnvērtīgs sniegums. Dziļai tīrīšanai.

Videoklipi

[trigger to render Video Gallery]

Attēli

Pilnvērtīgs sniegums. Dziļai tīrīšanai.

Pilnvērtīgs sniegums. Dziļai tīrīšanai.

TriActive LED tehnoloģija atrod neredzamus putekļus.

 • AirflowMax tehnoloģija lielai sūkšanas jaudai

  AirflowMax tehnoloģija lielai sūkšanas jaudai

  Unikālā AirflowMax tehnoloģija ilgi saglabā lielu sūkšanas jaudu, lai pilnvērtīgi izmantotu maisiņu. Tehnoloģijas pamatā ir trīs galveno elementu optimizācija: 1) unikāls rievots profils putekļu nodalījumā maksimāli palielina gaisa plūsmu putekļu maisā un ļauj izmantot visu maisa virsmu; 2) īpaši pielāgota putekļu nodalījuma ietilpība, kas nodrošina pilnvērtīgu putekļu maisa izplešanos; 3) augstas kvalitātes putekļu maisa šķiedru struktūra absorbē putekļus, neaizsprostojot poras, tādējādi novēršot sūkšanas jaudas samazināšanos.

 • TriActive LED dziļajai tīrīšanai

  TriActive LED dziļajai tīrīšanai

  Jaunais TriActive LED uzgalis ar īpašo grīdas apgaismojuma tehnoloģiju atrod nesaskatāmus putekļus. Ar unikālo gumijas atloka struktūru uzgalis bez sukas nodrošina sūkšanu, neuztinot spalvas. Plakanā forma nodrošina piegulošu darbību, tādējādi var aizsniegt vēl vairāk tīrāmo platību.

 • CarpetClean efektīvai mīksto segumu tīrīšanai

  CarpetClean efektīvai mīksto segumu tīrīšanai

  CarpetClean uzgalis ir ideāli piemērots dziļai tīrīšanai, ar šo uzgali var pamatīgi iztīrīt paklājus, un tas nodrošina efektīvu putekļu savākšanu no mīkstajiem segumiem.

 • Automātiskā ieslēgšana/izslēgšana sūkšanas jaudas padevei, kad nepieciešams

  Automātiskā ieslēgšana/izslēgšana sūkšanas jaudas padevei, kad nepieciešams

  Inteliģentā automātiskā ieslēgšanas/izslēgšanas funkcija automātiski ieslēdz putekļsūcēju, kad to lietojat, un izslēdz, kad nelietojat

 • Ražots Eiropā

  Ražots Eiropā

  Inovatīvais Performer Ultimate ir ražots Eiropā atbilstoši augstajiem Philips kvalitātes standartiem

 • ErgoGrip rokturis ar tālvadību ar iebūvētām vadības pogām

  ErgoGrip rokturis ar tālvadību ar iebūvētām vadības pogām

  Ar ergonomisko tālvadību jaudas iestatījumi vienmēr ir pa rokai un var viegli pārslēgties starp jaudas iestatījumiem, lai pielāgotos tīrāmās vietas un grīdas veidam, uzlabojot tīrīšanas efektivitāti. Papildu ieguvums no tālvadības ir tāds, ka nav jāpieskaras galvenajai ierīcei un tīrīt ir vieglāk nekā jebkad agrāk, neietekmējot manevrējamību.

 • Iekļautie piederumi ātrai un pamatīgai tīrīšanai

  Iekļautie piederumi ātrai un pamatīgai tīrīšanai

  Iekļautajos piederumos ietilpst: - šaurais uzgalis, ko var izmantot šaurās vietās un kas labi darbojas uz grīdu apmalēm un grūti aizsniedzamās vietās, piemēram, ventilācijas atverēs; - polsterējuma uzgalis, kam ir maza, plakana galva un liela sūkšanas jauda, šis piederums ir noderīgs uz auduma virsmām.

 • Intuitīvs digitālais displejs labākajai veiktspējai

  Intuitīvs digitālais displejs labākajai veiktspējai

  Intuitīvs digitālais displejs attēlo atbilstošu informāciju, nodrošinot iespēju maksimāli izmantot putekļsūcēja veiktspēju: - 4 tīrīšanas iestatījumi - pilna putekļu maisa indikators - automātiskās ieslēgšanas/izslēgšanas indikators

 • Rokturī iebūvēta mīksta birste, vienmēr gatava lietošanai

  Rokturī iebūvēta mīksta birste, vienmēr gatava lietošanai

  Putekļu birstes piederums ir iebūvēts rokturī, tāpēc tā vienmēr ir gatava lietošanai uz mēbelēm, plakanām virsmām un polsterējuma.

 • Pretalerģijas filtrs aiztur >99.9% daļiņu, ECARF sertifikāts

  Pretalerģijas filtrs aiztur >99.9% daļiņu, ECARF sertifikāts

  Eiropas Alerģijas izpētes biedrības centrs ir sertificējis putekļsūcēju kā piemērotu alerģijas slimniekiem. Izplūdes gaiss tiek attīrīts līdz 99,95% no alergēniem, kaķu un suņu spalvām, putekļu ērcītēm vai putekšņiem, lai mājas vide būtu piemērota alerģijas slimniekiem.

 • s-bag Ultra Long Performance uzsūc vēl vairāk smalku putekļu

  s-bag Ultra Long Performance uzsūc vēl vairāk smalku putekļu

  s-bag® Ultra Long Performance ir radīts, lai nodrošinātu putekļsūcēja optimālu tīrīšanas veiktspēju. Šis putekļu maiss visā tā darbmūža laikā nodrošina īpaši lielu putekļsūcēja sūkšanas jaudu.

 • 30 % pārstrādātas plastmasas

  30 % pārstrādātas plastmasas

  Šis putekļsūcējs ir izgatavots, izmantojot 30 % pārstrādātas plastmasas. Uzņēmumā Philips mēs radām nozīmīgas inovācijas, ilgtspējīgā veidā izmantojot mūsu planētas ierobežotos resursus.

Skatīt visas specifikācijas

Nesen skatītie produkti

Jūs, iespējams, interesēs