Gaisa mazgātājs

HU5930/10

Gaisa mazgātājs

HU5930/10

Ieelpojiet atšķirību

Elpojiet tīrāku gaisu ar Philips NanoClean. Pasargā jūs no alergēniem un nodrošina patīkamu un tīrāku gaisu, pateicoties izcilās NanoCloud mitrināšanas tehnoloģijas un efektīvajam Nano Protect attīrīšanas sniegumam. Skatīt visas priekšrocības

Gaisa mazgātājs

Ieelpojiet atšķirību

Elpojiet tīrāku gaisu ar Philips NanoClean. Pasargā jūs no alergēniem un nodrošina patīkamu un tīrāku gaisu, pateicoties izcilās NanoCloud mitrināšanas tehnoloģijas un efektīvajam Nano Protect attīrīšanas sniegumam. Skatīt visas priekšrocības

Ieelpojiet atšķirību

NanoCloud mitrināšana, NanoProtect attīrīšana

 • Mitrināšanas ātrums: 500 ml/h*
 • Daļiņu CADR:140 m3/h*
 • 0,02 µm daļiņu filtrēšana*
 • Dzīvojamā istaba (70 m2)*

Izcils NanoCloud mitrināšanas sniegums

Trīskāršā aizsardzība pret baktērijām un pelējumu. Philips NanoCloud tehnoloģija ir sertificēta kā higiēniski droša. Ir pierādīts, ka tā gaisā izplata par 99 %* mazāk baktēriju, salīdzinot ar ultraskaņas mitrinātājiem, kas ilgtermiņā aizsargā jūsu veselību ar veselīgāku tīru gaisu, kurā praktiski nav patogēnu un pelējuma. Philips NanoCloud neredzamā ūdens migla jūsu istabā nerada baltu putekļu vai mitrus plankumus. Augsts mitrināšanas sniegums līdz 500 ml/h*

4 precīzi mitrināšanas līmeņu iestatījumi

Philips NanoCloud tehnoloģija atjauno gaisu mājās, birojos un citās iekštelpās, saglabājot pastāvīgu un pat relatīvo mitrumu starp 40 % līdz 60 %. Varat izvēlēties visdažādākos mitruma līmeņa iestatījumus no 40 %, 50 %, 60 % līdz nepārtrauktam un tā ļauj automātiski kontrolēt sev vēlamo mitruma līmeni telpās. Šī optimālā mitruma līmeņa uzturēšana samazina veselības problēmas, ko izraisa sauss gaiss, un padara gaisu patīkami elpojamu.

4 dažādi ventilatora ātruma režīmi

4 dažādi režīmi ļauj viegli izvēlēties un iestatīt sev vēlamo ventilatora ātrumu no 1. ātruma, 2. ātruma, 3. ātruma un automātiskā ātruma

Energoefektīvs

Enerģijas patēriņš sasniedz vien 6 W.

Nano Protect filtrs efektīvi likvidē 0,02 μm* daļiņas

Nano Protect filtrs efektīvi likvidē 99 % baktēriju* un izfiltrē piesārņotājus, kuru izmērs ir vien 0,02 μm*, ieskaitot smalkus putekļus, biežāk sastopamos alergēnus un baktērijas. Daļiņu filtrs ar virsmas platību 1,17 m2 atlocītā veidā nodrošina augstas jaudas filtrēšanu. Augsta attīrīšanas veiktspēja līdz CADR 140 m3/h*.

Gaisa kvalitātes indikatoros

Gaisa kvalitātes indikatoros ļauj nekavējoties uzzināt, kad pienācis laiks nomainīt filtru un ieliktni. Ja filtrs vai ieliktnis ātri netiek nomainīts, ierīce pārtrauc savu darbību. Rotējošais filtrs nekad nav saskarē ar ūdeni, tas pārstās griezties, kad beigsies ūdens vai tiks sasniegts iepriekš iestatītais mitruma līmenis, kamēr ventilators turpinās darboties attīrīšanas režīmā un izžāvēs filtru. Tāpēc tas jums vienmēr nodrošina veselīgāku gaisu.

Ciparu displejs ar viedo sensoru

Ciparu displejs skaidri parāda iekštelpu mitruma līmeni un temperatūru, precīzi to izmērot ar viedo sensoru. Kad ierīce sajūt, ka ūdens tvertne ir tukša, “ūdens beidzies” LED brīdinājuma signāls jums laikā atgādinās par ūdens uzpildīšanu.

1 ~ 8 stundu ciparu digitālā taimera iestatīšana un gaismu izslēgšana

Ciparu skārienjutīgais ekrāns ļauj viegli iestatīt taimeri no 1 līdz 8 stundām un garantē darbošanos bez aizķeršanās. LED gaismiņu displeju pēc vēlēšanās var izslēgt, lai varētu naktī jūs varētu ērti gulēt.

Bloķētājs bērnu aizsardzībai

Neļauj bērniem veikt nepareizu darbību

Viegla tīrīšana

Iekšējās struktūras viedais dizains padara mitrināšanas filtra, ūdens paplātes un ūdens tvertnes tīrīšanu un apkopi vienkāršu.

Tehniskā specifikācija

 • Izcelsmes valsts

  Ražots
  Ķīna
 • Tehniskā specifikācija

  Strāvas padeve
  6~11  W
  Vada garums
  1,8  m
  Spriegums
  220  V
  Frekvence
  50  Hz
  Ūdens tvertnes ietilpība
  4  l
  Skaņas līmenis
  32~53  dB(A)
 • Svars un izmēri

  Iepakojuma izmēri (GxPxA)
  505*345*568  mm
  Produkta izmēri (GxPxA)
  460x446x275  mm
  Produkta svars
  8,8  kg
  Svars (ieskaitot iesaiņojumu)
  11  kg
 • Dizains un apstrāde

  Krāsa(s)
  Mākoņu balta
  Kontroles paneļa krāsa
  Matēta melna
  Galvenā korpusa materiāls
  Plastmasa
  Vadības paneļa veids
  Skārienekrāns
  Ventilatora ātruma indikatori
  1., 2., 3. ātrums, automātiskais
 • Apkope

  2 gadu garantija
 • Nomaiņa

  Mitrināšanas filtrs
  FY5156
  Attīrīšanas filtrs
  FY1114
 • Sniegums

  CADR (cigarešu dūmi)
  140  m³/h
  Mitrināšanas ātrums
  500  ml/h

Ieteiktās preces

Nesen skatītie produkti

Atsauksmes

 • Mitrināšanas ātrums: 500ml/h: Pārbaudījis GB/T 23332-2009 Philips iekšējā klimata kamerā, Suzhou. Kameras izmērs 25 m2, sākotnējā temperatūra 20±2 °C un relatīvais mitrums 30±3 % RH.
 • 0,02 µm* daļiņu filtrēšana: Pārbaudījusi IUTA. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) 2008. gada mikrobioloģiskā riska novērtējuma ziņojumu putnu gripa, cilvēka gripas vīrusi, leģionellas, hepatīta vīrusi un SARS koronavīruss ir lielāki par 20 nanometriem (0,02 µm).
 • Likvidē 99 % baktēriju: Pārbaudīts uz Staphylococcus Albus, stāvoklis attiecas uz antibakteriālajām īpašībām, kas pārbaudītas saskaņā ar GB21551.3, izmantojot Staphylococcus Albus ar sākotnējo koncentrāciju 1*105 cfu/m3
 • Daļiņu CADR: 140 m3/h: CADR (cigarete) pārbaudījusi trešā puse saskaņā ar GB/T 18801-2008
 • Dzīvojamā istaba (70 m2): pamatojoties uz mitrināšanas sniegumu saskaņā ar AHAM HU-1-2006 (R2011) standartu.

Abonē mūsu biļetenu

* Šis ir obligātais lauks

Ekskluzīvi piedāvājumi un kuponi

Jaunu produktu izlaišana

Padomi un ieteikumi

*

* Es vēlos saņemt reklāmas paziņojumus, pamatojoties uz savām vēlmēm un uzvedību, par Philips produktiem, pakalpojumiem, pasākumiem un akcijām. Es varu jebkurā laikā viegli atteikties no abonēšanas!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.