Kādu elektrisko zobu birsti izvēlēties - speciālista padomi

Uzziniet vairāk par labāko Philips Sonicare elektrisko zobu birsti, kas atbilst jūsu budžetam un mutes dobuma veselības mērķiem.

Uzziniet vairāk par labāko Philips Sonicare elektrisko zobu birsti, kas atbilst jūsu budžetam un mutes dobuma veselības mērķiem.

Jūs meklējat elektrisko zobu suku. Ir daudz izvēles iespēju, tāpēc var būt grūti saprast, kura elektriskā zobu suka vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

 

Mēs, Philips Sonicare, esam eksperti šajā jomā. Mēs tās izstrādājam jau 25 gadus,  tāpēc ļaujiet mums dalīties ar savām zināšanām un palīdzēt jums atrast sev vispiemērotāko zobu birsti.

 

Sāksim...

 

Attiecībā uz pienācīgu mutes dobuma higiēnu elektriskās zobu sukas parasti koncentrējas uz trīs aspektiem: aplikuma likvidēšanu, smaganu veselību un baltināšanu. Tāpēc, veicot izvēli, pirmais solis ir saprast, uz ko jūs vēlaties koncentrēties.

 

Tagad, kad esat to izlēmis, mēs palīdzēsim izvēlēties jums piemērotāko Philips Sonicare zobu suku, lai kāds būtu jūsu budžets.

 

Padoms. Nevēlaties atstāt novārtā nevienu mutes dobuma veselības aspektu? Labā ziņa ir tā, ka jums tas nav jādara. Tagad mums ir zobu suka, kas paveic visu.

Es vēlos jūsu labāko elektrisko zobu birsti... aplikuma likvidēšanai

Kāpēc aplikuma likvidēšana ir svarīga?

 

Mums droši vien nav jums tas jāatgādina, bet aplikums ir lielākais mutes dobuma veselības ienaidnieks. Dienas gaitā tas uzkrājas uz zobiem un zobstarpās. Tas izraisa zobakmeni, caurumus un smaganu slimību, tāpēc tas ir katru dienu jālikvidē, lai zobi būtu veseli.

 

Jums ir jākoncentrējas uz aplikuma likvidāciju, ja pamanāt:

 

 • aplikuma uzkrāšanos pie smaganu līnijas;
 • raupju sajūtu uz zobiem;
 • jūsu zobārsts konstatē caurumu pazīmes.


Philips Sonicare elektriskās zobu sukas ir inovatīvs risinājums aplikuma likvidēšanai. Mūsu birstes 2 minūtēs veic 62 000 kustības minūtē — tik daudz kustības parastā birste veic mēneša laikā.

 

Šīs augstās frekvences kustības pārvērš šķidrumu un zobu pastu mikro burbuļos, kas dziļi, saudzīgi un efektīvi iztīra zobstarpas un zobu daļu gar smaganu līniju

Mūsu labākā elektriskā zobu suka aplikuma likvidēšanai, vienlaikus rūpējoties par smaganām:

Kāpēc to izmantot? Philips Sonicare nozīmē labāko zobu balināšanu ar mūsu elegantāko Sonic elektrisko zobu birsti. Pārejiet uz Philips Sonicare.

Mūsu labākā elektriskā zobu suka, ja vēlaties kontrolēt aplikumu:

Kāpēc to izmantot? Likvidē līdz 6 reizēm vairāk aplikuma nekā parasta zobu suka.

Es vēlos jūsu labāko elektrisko zobu birsti... smaganu kopšanai

Kāpēc smaganu veselība ir svarīga?


Laba mutes dobuma veselība nav saistīta tikai ar tīriem zobiem. Vesela mutes dobuma pamatā ir veselas smaganas.

 

Ja pēc zobu tīrīšanas zobu pastā pamanāt asinis, iespējams, jums ir agrīni smaganu iekaisuma simptomi. Ja to neārstē, var rasties smaganu slimība un pat nopietnākas veselības problēmas. Ja smaganu iekaisumu konstatē laicīgi, to var vienkārši ārstēt un novērst ar ikdienas ieradumu palīdzību.

 

Jums ir jākoncentrējas uz smaganu veselību, ja pamanāt:

 

 • smaganu asiņošanu;
 • pietūkumu vai kairinājumu pēc diegošanas;
 • asinis zobu pastā pēc zobu tīrīšanas.

 

Ja jūsu zobārsts ir atzīmējis, ka jums tam jāpievērš uzmanība, mūsu smaganu veselību uzturošās zobu sukas palīdzēs jums parūpēties par jūsu smaganām.

 

Lai uzturētu smaganu veselību, nepieciešams veikt ne tikai diegošanu. Saudzīga smaganu tīrīšana tās stimulē un atjauno, uzlabojot cirkulāciju. Ar Philips Sonicare jūsu smaganu veselība var uzlaboties tikai divās nedēļās¹. Papildiniet savu smaganas kopjošo zobu suku ar AdaptiveClean birstes uzgali; tas pielāgojas smaganu kontūrām un zobiem, veicot dziļu un vienlaikus saudzīgu tīrīšanu.

Mūsu labākā elektriskā zobu birste, ja vēlaties saudzīgu un vienlaikus efektīvu smaganu tīrīšanu:

Kāpēc to izmantot? Philips Sonicare nozīmē labāko zobu balināšanu ar mūsu elegantāko Sonic elektrisko zobu birsti. Pārejiet uz Philips Sonicare.

Mūsu labākā elektriskā zobu birste, ja vēlaties vienkāršu smaganu veselības uzturēšanas risinājumu:

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Kāpēc to izmantot? Vienkārši lietojama suka ērtai tīrīšanai, kas izcili likvidē aplikumu un kopj smaganas.

Es vēlos jūsu labāko elektrisko zobu suku... zobu baltināšanai

Kāpēc zobu baltināšana ir svarīga?

 

Baltāki zobi ne vien izskatās skaisti, bet var arī uzlabot jūsu pašpārliecību. Plankumi, ko rada pārtika un dzērieni, piemēram, tēja, kafija un sarkanvīns, ikdienā nosēžas uz jūsu zobiem, un tie ir jālikvidē, lai apturētu krāsas maiņu.

 

Jums ir jākoncentrējas uz zobu baltināšanu, ja jūs:

 

 • pamanāt zobu krāsas maiņu;
 • daudz dzerat tēju, kafiju un/vai sarkanvīnu;
 • vēlaties būt pārliecinātāks par savu smaidu.

 

Ja vēlaties veselīgāku smaidu, izmantojot Philips Sonicare zobu suku ar baltinošu birstes uzgali, jūs varat likvidēt virmas plankumus.

 

DiamondClean birstes uzgaļa centrā ir blīvi izvietoti dimanta formas sari, kas var pat palīdzēt saglabāt balināšanas procedūru rezultātus.

Mūsu labākā elektriskā zobu suka, ja vēlaties baltākus zobus tikai vienas nedēļas laikā:

Kāpēc to izmantot? Philips Sonicare nozīmē labāko zobu balināšanu ar mūsu elegantāko Sonic elektrisko zobu birsti. Pārejiet uz Philips Sonicare.

Mūsu labākā elektriskā zobu suka, ja vēlaties saudzīgu un vienlaikus efektīvu baltināšanu:

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Kāpēc to izmantot? Padara zobus tīrākus un baltākus 1 nedēļā**, pateicoties DiamondClean birstes uzgalim.

Varbūt jūs vēlaties visu kopā?

Labā ziņa ir tā, ka jums nav jāizvēlas koncentrēties tikai uz vienu mutes dobuma veselības aspektu; jūs varat pievērsties visiem trim, izmantojot vienu elektrisko zobu suku.

Kādu elektrisko zobu birsti izvēlēties Philips Sonicare

DiamondClean Smart ir mūsu labākā zobu suka visaptverošai mutes dobuma kopšanai.

 

 • Uzspraudiet Premium Clean birstes uzgali, lai likvidētu līdz 10 reizēm vairāk aplikuma grūti aizsniedzamās vietās*, un iegūstiet jūtamu un redzamu tīrību.
 • Šī zobu suka nodrošina labākos ikdienas zobu baltināšanas rezultātus, likvidējot līdz 100 % vairāk plankumu tikai 3 dienās, izmantojot to kopā ar Premium White birstes uzgali.**
 • Varat būt pārliecināts arī par labāko smaganu kopšanu. Ir klīniski pierādīts, ka DiamondClean Smart samazina smaganu iekaisumu par 100 %* — vienkārši uzspraudiet Premium Gum Care birstes uzgali, lai veiktu saudzīgu un koncentrētu tīrīšanu gar smaganu līniju.

 

Turklāt šī suka savienojas ar mūsu lietotni, tāpēc jūs varat saņemt personalizētus padomus, lai sasniegtu savus mutes dobuma veselības mērķus. Tas ir komplekss mutes dobuma veselības risinājums.

Mūsu labākā elektriskā zobu suka, ja vēlaties izcilu tīrību: 

Diemžēl šis produkts vairs nav pieejams

Kāpēc to izmantot? DiamondClean Smart ir daži ērti elementi — tās savienotā lietotne un viedie sensori. Tā kontrolē, kuras daļas jūs tīrāt, kuras izlaižat un kurām jāpievērš lielāka uzmanība. Tā likvidē līdz 100 % vairāk plankumu 3 dienās,** likvidē līdz 10 reizēm vairāk aplikuma* un padara smaganas līdz 7 reizēm veselīgākas 2 nedēļās*.

¹ Philips Sonicare Flexcare Platinum 2 nedēļās uzlabo smaganu veselību par 200 % vairāk nekā parasta zobu suka

* Nekā parastā zobu suka

** salīdzinot ar parastu zobu suku, izmantojot populārāko baltinošo zobu pastu

Mūsu piecu soļu rutīna veselīgam smaidam

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.