Lielais sprādziens

1. solis

 

Lai radītu perfektu pamatu maksimālam kuplumam, izmazgājiet matus ar kuplinošu šampūnu un kondicionieri. Pēc tam sagatavojiet tos ieveidošanai ar putām vai biezu žāvēšanas krēmu.

1. solis

2. solis

 

Žāvējiet matus, paceļot matus pie saknēm, lai iegūtu maksimālu kuplumu. Žāvēšanas laikā izmantojiet lielu, apaļu suku, sākot no apakšas un virzoties uz augšu, lai veidotu kuplumu.

2. solis

3. solis

 

Kad mati ir gandrīz sausi, izmantojiet plakanu suku, lai paceltu matus pie saknēm un virzītu tos prom no sejas maksimālam kuplumam. Virziet matu fēnu uz saknēm un pēc tam virziet gaisa plūsmu uz augšu.

3. solis

4. solis

 

Saudzīgi atķemmējiet matus pie saknēm, lai iegūtu papildu atbalstu un noturētu kuplumu. Pēc tam atķemmējiet atpakaļ un prom no sejas pacelto matu ārējo slāni, izmantojot dabisku saru suku.

4. solis

5. solis

 

Pārmetiet matus pāri plecam, lai izveidotu īsu zirgasti, un nostipriniet ar gumiju. Ja vēlaties, pārklājiet to ar piederumu. Pēc tam sadaliet zirgasti divās daļās.

5. solis

6. solis

 

Izveidojiet zivs astes formas pīni, paņemot mazliet matu no vienas puses un pārliekot pāri priekšpusei, lai savienotu ar otru pusi. Turpiniet virzienā uz leju, mainot puses. Nostipriniet galu ar nelielu elastīgu gumiju, ko varat pārklāt ar pievilcīgu lenti.

6. solis

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit the Philips USA website.

I understand

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.