Barošanas pudelītes

Barošanas pudelītes

Nervozitāte un ātra aizkaitināmība ir visizplatītākais uzvedības veids, kad mazuļi raud. Klīnisko pētījumu rezultāti liecina, ka AVENT pudelīte ievērojami samazina nervozitāti* un kolikas**. Nervozitāte tiek īpaši samazināta naktī.*

Ērta mātes piena uzglabāšana

Mātes, kas baro bērnu ar krūti, vēlas maksimālu aizsardzību un ērtības, uzglabājot vērtīgo mātes pienu. Tādēļ Philips AVENT piedāvā divas uzglabāšanas sistēmas, kas ir uzticamas, higiēniskas un viegli lietojamas.

* Klīniskā pētījuma rezultāti apliecināja, ka divas nedēļas veci bērni nebija tik nemierīgi kā bērni, kas baroti ar cita pazīstama ražotāja pudelīti.
** Klīniskā pētījuma rezultāti apstiprināja, ka divas nedēļas veciem bērniem, kas baroti ar Philips AVENT pudelīti, bija mazāk koliku nekā bērniem, kas baroti ar tradicionālo pudelīti.

Klīniski pierādīts: mierīgāki bērni, īpaši naktī.*

Miegs un uzturs ir ļoti svarīgi faktori, kas nodrošina mazuļa veselību un laimi. Klīniskie pētījumi apliecina, ka ir klīniski pierādīts, ka AVENT pudelīte samazina nervozitāti* un kolikas**. Nervozitāte tiek īpaši samazināta naktī.*

Klīniskie pierādījumi

* Klīniskā pētījuma rezultāti apliecināja, ka divas nedēļas veci bērni nebija tik nemierīgi kā bērni, kas baroti ar cita pazīstama ražotāja pudelīti. ** Klīniskā pētījuma rezultāti apstiprināja, ka divas nedēļas veciem bērniem, kas baroti ar Philips AVENT pudelīti, bija mazāk koliku nekā bērniem, kas baroti ar tradicionālo pudelīti.


Izlasiet visu klīnisko pētījumu
Viegli apvienot barošanu ar krūti un barošanu ar pudelīti

Pateicoties dabiskas formas pudelītes knupim un tam, ka bērns var kontrolēt piena plūsmu līdzīgi kā zīžot krūti, ir vieglāk apvienot barošanu ar krūti un barošanu ar pudelīti.

Darbības princips

Kad bērns ēd no pudelītes, unikālā AVENT knupja mala tiek saspiesta, ielaižot pudelītē gaisu, lai neveidotos vakuums.

Tādējādi bērns var zīst knupi gandrīz tāpat kā krūti. Ieklausieties maigajās svilpošanas skaņās un vērojiet, kā piena virspusē parādās gaisa burbulīši. Tas liecina par to, ka gaiss ieplūst pudelē, nevis mazuļa vēderiņā.

Pieejamas 3 lielumos:

Philips AVENT barošanas pudelītes

 • 4 unces
 • 9 unces
 • 11 unces
Visu trīs lielumu pudelītes pieejamas atsevišķi vai kā divu pudelīšu komplekts.

Ieteikumi par barošanu ar pudelīti

Izlasiet mūsu padomus un ieteikumus par barošanu ar pudelīti, piemēram: cik pudelīšu vajadzīgs sākumā, kādi ir knupju veidi un kā barot bērnu ar pudelīti.

Atvērt pdf failu

Pareizā knupja izvēle mazulim

Mūsu knupjiem pieejami pieci dažādi plūsmas ātrumi. Jūs zināsiet, ka mazulis ir gatavs pāriet uz ātrāku plūsmu, kad viņš vai viņa mēģinās zīst spēcīgāk, lai ātrāk dabūtu pienu. Mazulis barošanas laikā var izrādīt noguruma vai neapmierinātības pazīmes. Atcerieties, ka vecuma norādes ir aptuvenas, jo bērnu attīstības ātrums ir atšķirīgs.

Jaundzimušā plūsma | 0 m +
1 caurums
Lēna plūsma | 1 m +
2 caurumi
Vidēja plūsma | 3 m +
3 caurumi
Ātra plūsma | 6 m +
4 caurumi

Īpaši mīksts silikona knupis
Ideāli piemērots jaundzimušajiem un jebkura vecuma ar krūti barotiem bērniem.

Īpaši mīksts silikona knupis
Ideāli piemērots jaundzimušajiem un jebkura vecuma ar krūti barotiem bērniem.

Mīksts silikona knupis
Ideāli piemērots vismaz 3 mēnešus veciem ar krūti barotiem bērniem.

Mīksts silikona knupis
Nodrošina ātrāku plūsmu vismaz 6 mēnešus veciem bērniem.

Maināma plūsma | 3 m +

Mīksts silikona knupis
Iegriezta rieviņa nodrošina īpaši ātru plūsmu, kas piemērota biezākiem šķidrumiem. Plūsmas ātrumu var mainīt, pagriežot pudelīti un novietojot atzīmes uz knupja (I, II un III) pret bērna degunu.

Nervozitāte un kolikas

Mazi bērni mēdz raudāt un būt nemierīgi – zināmā apjomā tas ir normāli. Tādējādi viņi parāda, ka ir izsalkuši, noguruši vai ir jāpārtin. Nervozitāte ir ļoti izplatīta mazuļu uzvedība, taču ilgstoša raudāšana bez iemesla var liecināt par kolikām.

Dažādi uzvedības veidi raudāšanas laikā

Ir trīs galvenie jaundzimušo uzvedības veidi raudāšanas laikā:

 • Raudāšana – periodiska, intensīva raudāšana.
 • Pārlieka rosīšanās – nemierīgs un ātri aizkaitināms bērns. Var ieraudāties, bet neraud pastāvīgi.
 • Kolikas – intensīva lēkmjveidīga raudāšana, kuru laikā bērnu nevar nomierināt.
Kas ir nervozitāte?

Mazuļi mēdz būt nemierīgi – zināmā apjomā tas ir normāli. Tāpat kā koliku gadījumā, nemierīgs bērns var sākt raudāt vai kļūt viegli uzbudināms. Tomēr jāņem vērā, ka bērns, kas cieš no kolikām, izjūt daudz lielāku diskomfortu un stresu nekā pārlieku rosīgs bērns.

Kas ir kolikas?

Neviens nezina patieso koliku cēloni. Saskaņā ar izplatītām teorijām koliku cēlonis var būt vēdera spazmas, kas rodas, mazuļa gremošanas sistēmai pielāgojoties barības pārstrādei, gaisa dēļ, ko mazulis norij barošanas laikā, vai tādēļ, ka zarnās trūkst derīgo baktēriju, vai arī alerģijas dēļ pret govs pienu. Lai arī cēlonis nav precīzi zināms, galvenais ir tas, ka kolikas nav nopietna slimība.

Cik ilgi ilgst kolikas?

Kolikas parasti sākas pirmajā vai otrajā dzīves nedēļā un kulmināciju sasniedz ap sešu nedēļu vecumu. Parasti tās pāriet 2-4 mēnešu vecumā. Neraizējieties, ja jūtaties satraukta. Atcerieties, ka tas ir pavisam dabiski. Ja jums nepieciešama palīdzība, nevilcinieties lūgt palīdzību vai pastāstīt par to ģimenes locekļiem.

Koliku pazīmes
 • Raudāšana vēlā pēcpusdienā vai vakarā, parasti pēc barošanas
 • Spalga raudāšana un kliegšana
 • Sarkana seja, sažņaugtas dūres un samiegtas acis
 • Pie vēderiņa pievilktas kājas
 • Uzpūties vēders
 • Gāzu izdalīšanās
Triju likums

Veselības aprūpes speciālisti iesaka lietot "triju likumu", lai noteiktu, vai bērnam nav koliku. Vai bērns ir raudājis trīs vai vairāk stundu dienā vismaz trīs reizes nedēļā pēdējo trīs mēnešu laikā? Ja tā ir, mazulis var būt viens no 25% jaundzimušo, kas cieš no kolikām.

Kā palīdzēt

Pagaidām nav zināmu efektīvu līdzekļu. Tomēr ir klīniski pierādīts, ka, izmantojot Philips AVENT pudelīti, tiek samazinātas bērna kolikas un nervozitāte, jo tās koliku novēršanas vārsts ierobežo gaisa daudzumu, ko uzņem bērns. Palīdzēt var arī lēna bērna barošana vertikālā pozīcijā un regulāras atraugas.

Uzzināt vairāk


Ieteikumi par barošanu ar pudelīti

Izlasiet mūsu padomus un ieteikumus par barošanu ar pudelīti, piemēram: cik pudelīšu vajadzīgs sākumā, kādi ir knupju veidi un kā barot bērnu ar pudelīti.

Atvērt pdf failu
Koliku un nervozitātes atvieglošanas ieteikumi

Lai arī nav universāli derīgas metodes, daudzas māmiņas ir atklājušas noderīgus paņēmienus, kā nomierināt bērnu. Atklājiet, kas var palīdzēt jūsu bērnam, izlasot šos ieteikumus par koliku atvieglošanu.

Atvērt pdf failu

Bieži uzdotie jautājumi

Pudelītes
Kādā temperatūrā var droši karsēt pudelītes?

Dažos pētījumos secināts, ka bisfenola A izdalīšanas pakāpe no polikarbonāta traukiem šķidrumā ir vairāk atkarīga no šķidruma temperatūras, t. i., bisfenols A vairāk izdalās augstākā temperatūrā.

Ja raizējaties par to, kādā temperatūrā karsēt pudelītes, Philips AVENT iesaka izmantot pudeles sildītāju, ko var ieprogrammēt karsēt šķidrumu atbilstoši tilpumam; tas palīdzēs regulēt temperatūru. Nav ieteicams karsēt pudelītes mikroviļņu krāsnī, jo tādējādi var mainīt mātes piena sastāvu un šķidrumā var izveidoties karstas vietas.

Attiecībā uz BPA izdalīšanos, lai arī ir pierādījumi par lielāku izdalīšanos augstā temperatūrā, jebkurš izdalītais daudzums ir ievērojami mazāks par EFSA noteiktajām robežvērtībām. Taču, ja vecāki par to raizējas, ieteicams uzvārīt ūdeni tējkannā un tur atdzesēt to kādu laiku, un tikai pēc tam to ieliet tieši sterilizētajā pudelītē.

Kāds numurs ir Philips AVENT pudelītēm? Esmu dzirdējusi, ka nav ieteicams izmantot 7. numura pudelītes.

7. numurs, ko cilvēki bieži piemin, attēlots šādi:

Tas NENORĀDA, vai priekšmets satur BPA. Tā ir visā pasaulē izmantota marķēšanas shēma, kas apzīmē plastmasas veidu un to, kā/vai to var pārstrādāt. 7. numuru izmanto vairākiem plastmasas veidiem, tostarp plastmasai, kas satur BPA, kā arī tādiem plastmasas veidiem, kas NESATUR BPA. Otrreizējās pārstrādes kods 7 nenorāda, vai priekšmets satur BPA. Lai palīdzētu vecākiem, Philips AVENT ieviesa skaidrāku bērnu barošanas pudelīšu iepakojuma marķēšanas sistēmu.

Kāpēc uz Philips AVENT pudelītes nav nekāda numura?

Šie simboli tika ieviesti, lai apzīmētu plastmasas veidus otrreizējās pārstrādes nolūkiem. Lai palīdzētu vecākiem noteikt, kuri produkti nesatur BPA, Philips AVENT ieviesa skaidrāku marķēšanas sistēmu uz to bērnu barošanas pudelīšu iepakojuma, kas nesatur BPA.

Vai Philips AVENT piekrīt ieteikumam neliet vārošu ūdeni pudelītēs?

Attiecībā uz BPA izdalīšanos, lai arī ir pierādījumi par lielāku izdalīšanos augstā temperatūrā, jebkurš izdalītais daudzums ir ievērojami mazāks par EFSA noteiktajām robežvērtībām. Taču, ja vecāki par to raizējas, ieteicams uzvārīt ūdeni tējkannā un tur atdzesēt to kādu laiku, un tikai pēc tam to ieliet tieši sterilizētajā pudelītē.

Vai Philips AVENT piekrīt ieteikumam neizmantot saskrambātas vai bojātas pudelītes?

Jā. Tas jau ir norādīts mūsu lietošanas norādījumos, kur teikts šādi: pārmērīga mazgāšanas līdzekļu koncentrācija ar laiku var radīt plaisas plastmasas daļās. Ja tā notiek, nekavējoties tās nomainiet. Mēs to iesakām darīt nevis tāpēc, ka pudelītes satur BPA, bet gan tāpēc, ka ieplaisājušas pudelītes ir grūtāk tīrīt un var būt bīstamas, jo no tām var iztecēt šķidrums, tādējādi savainojot zīdaini.

Vai mikroviļņu sterilizatorus var droši izmantot?

Mēs varam runāt tikai par Philips AVENT mikroviļņu tvaika sterilizatoru. Mikroviļņu sterilizatori tiek izmantoti vairākus gadus un nodrošina ātru, iedarbīgu un efektīvu sterilizēšanas metodi aizņemtiem vecākiem. Philips AVENT mikroviļņu tvaika sterilizators atbilst visiem attiecīgajiem drošības standartiem. Tā kā šis mikroviļņu tvaika sterilizators ir izgatavots no polipropilēna, tas nesatur BPA.

Vai tvaika sterilizatorus var droši izmantot?

Arī tagad mēs varam runāt tikai par mūsu tvaika sterilizatoru, kas atbilst visiem pasaules elektroierīču drošības standartiem. Tā kā tas ir izgatavots no polipropilēna, tas nesatur BPA.

Kas ir bisfenols A (BPA)?

Bisfenols A (BPA) ir ķīmiska viela, ko galvenokārt izmanto polikarbonāta plastmasas un epoksīdsveķu ražošanā. Polikarbonāta plastmasu izmanto mazuļu pudelītēm (kā arī ūdens pudelēm, medicīnas ierīcēm, sporta aprīkojumam utt.), jo tā retāk plaisā un saplīst druskās, kas var radīt ievainojumus.

Kāpēc daļa zinātnieku uzskata, ka BPA izmantošana pudelīšu ražošanā ir bīstama?

Daži zinātnieki ir satraukti par to, ka BPA no plastmasas var izdalīties barošanas pudelītē esošajā šķidrumā, it īpaši karsējot pudelītes ļoti augstā temperatūrā, un ka ķīmiskās vielas var ietekmēt ķermeni, it īpaši mazu bērnu ķermeni. Svarīgi pieminēt, ka līdz šim brīdim nav bijuši noteikti pētījumi par BPA ietekmi uz cilvēkiem un ka pieejamie pierādījumi iegūti galvenokārt no izmēģinājumiem ar laboratorijas dzīvniekiem, piemēram, pelēm.

Kāpēc tādā gadījumā pudelītes, kas satur BPA, nav aizliegtas visā pasaulē?

Plastmasas lietošanu barošanas pudelītēs regulē dažādas institūcijas, piemēram, Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA). Tās vietnē ir pieejams skaidrs šīs tēmas pārskats.

2008. gada jūlijā EFSA pievērsa uzmanību atšķirībām mazu bērnu un pieaugušo vidū attiecībā uz BPA izvadīšanu no ķermeņa. Rezultāti apstiprināji, ka pakļaušana BPA iedarbībai bija daudz zemāka par atļauto dienas devu – 0,05 mg/kg ķermeņa masas – gan pieaugušajiem, gan jaundzimušajiem. Cilvēka ķermenis pēc BPA uzņemšanas ātri pārstrādā un izvada šo vielu. Arī jaundzimušie var izvadīt no ķermeņa tādu BPA daudzumu, kas būtiski pārsniedz atļauto dienas devu.

Atbildot uz jautājumu, cik lielu daudzumu var uzņemt bez kaitīgas iedarbības, EFSA komentēja: "3 mēnešus vecam ar pudelīti barotam bērnam, kas sver apmēram 6 kg, dienā ar pudelīti būtu jāuzņem tāds piena maisījuma daudzums, kas 4 reizes pārsniedz parasto daudzumu, lai sasniegtu atļauto dienas devu.".

Vai Philips AVENT barošanas pudelītes satur bisfenolu A (BPA)?

Oriģinālā Philips AVENT atkārtoti izmantojamā pudelīte ir izgatavota no polikarbonāta un tādēļ satur BPA. Vecāki, kas nevēlas izmantot polikarbonāta plastmasas pudelītes, var izvēlēties Philips AVENT VIA barošanas sistēmu un Magic klāstu (krūzītes un Sportster krūzītes), ko var savstarpēji aizstāt ar Philips AVENT knupjiem un kas ir izgatavoti no polipropilēna vai polietilēna – neviena no šīm vielām nesatur BPA. Philips AVENT ieviesis arī atkārtoti izmantojamas pudelītes, kas izgatavotas no plastmasas un nesatur BPA.

Vai VISI Philips AVENT barošanas produkti satur bisfenolu A (BPA)?

Nē. Mūsu bērnu barošanas produktu pašreizējā klāstā ir tādi produkti, kas izgatavoti no citiem materiāliem, nevis polikarbonāta, tādēļ tie nesatur BPA. Philips AVENT VIA barošanas sistēma un Magic klāsts (krūzītes un Sportster krūzītes), ko var savstarpēji aizstāt ar Philips AVENT knupjiem, ir izgatavoti no polipropilēna vai polietilēna – neviena no šīm vielām nesatur BPA.

Tempo klāstā tiek izmantoti vienreiz lietojami ieliktņi, un, lai arī pati pudelīte ir izgatavota no polikarbonāta plastmasas, vienreiz lietojamais ieliktnis nesatur BPA. Tas nozīmē, ka šķidrums nesaskaras ar plastmasu, kas satur BPA.

Philips AVENT ieviesis arī atkārtoti izmantojamas pudelītes, kas izgatavotas no plastmasas, kas nesatur BPA.

Vai tiks papildināts produktu klāsts, kas nesatur BPA?

Mēs turpināsim novērtēt pieprasījuma pārmaiņas katrā tirgū un reaģēt uz tām, lai būtu pārliecināti, ka apmierinām mūsu klientu un mazumtirdzniecības partneru vajadzības.

Kā zināt, vai produkts nesatur BPA?

Mūsu jaunā, atkārtoti izmantojamā poliētersulfona (PES) pudelīte ir skaidri marķēta ar zīmi "BPA-free" (Nesatur BPA).

Kāpēc Philips AVENT vairs nepārdod oriģinālo pudelīti Ziemeļamerikā, bet turpina to pārdot citur?

Philips AVENT novērtē katru tirgu, lai mēs būtu pārliecināti, ka apmierinām savu klientu un mazumtirdzniecības partneru vajadzības. Mēs saprotam, ka vecākiem vajadzīga plašāka izvēle, tādēļ esam papildinājuši savu produktu klāstu ar jaunu barošanas risinājumu, kas nesatur BPA, – jaunu atkārtoti izmantojamu barošanas pudelīti, kas izgatavota no poliētersulfona (PES). Tā papildina jau esošos produktus, kas nesatur BPA, tostarp Philips AVENT Via sistēmu un Magic līniju (krūzītes un Sportster krūzītes).

Novērtējot ASV tirgu, mēs apsvērām pieaugošo patērētāju pieprasījumu pēc produktiem, kas nesatur BPA, kā arī mūsu mazumtirdzniecības partneru lēmumu šī iemesla dēļ piedāvāt tikai produktus, kas nesatur BPA. Pagājušā gada beigās mēs pieņēmām lēmumu saviem ASV mazumtirdzniecības partneriem piegādāt tikai produktus, kas nesatur BPA.

Vai varat apstiprināt, ka jaunā PES pudele nesatur BPA?

Pamatojoties uz neatkarīgiem pētījumiem un mūsu piegādātāja deklarāciju, varam apstiprināt, ka poliētersulfons, kas izmantots, lai izgatavotu atkārtoti izmantojamo pudelīti bez BPA, nesatur bisfenolu A.

Vai Philips AVENT krūts pumpji satur BPA?

Dažas elektriskā krūts pumpja sastāvdaļas ir izgatavotas no polikarbonāta plastmasas, tādēļ tās satur BPA. Daži zinātnieki ir satraukti par to, ka bīstams BPA daudzums no plastmasas var izdalīties barošanas pudelītē esošajā šķidrumā, it īpaši karsējot pudelītes ļoti augstā temperatūrā. Tā kā mātes pienu neuzglabā krūts pumpī, par to nav jāraizējas. Philips AVENT novērtē katru tirgu, lai mēs būtu pārliecināti, ka apmierinām savu klientu un mazumtirdzniecības partneru vajadzības. Mēs saprotam, ka vecākiem vajadzīga plašāka izvēle, un pašreiz izstrādājam krūts pumpi bez BPA, kas izgatavots no poliētersulfona (PES).

No kā ir izgatavota jaunā pudelīte, kas nesatur BPA?

Tā izgatavota no poliētersulfona, ko bieži apzīmē ar saīsinājumu PES. Tā ir dabiskas medus krāsas plastmasa, kas nesatur BPA.

Kur un kad būs pieejama jaunā pudelīte?

Mēs pašlaik piedāvājam jauno pudelīti, kas nesatur BPA, visā pasaulē, papildinot mūsu jau tā plašo bērnu barošanas produktu klāstu. Jaunā pudelīte, kas nesatur BPA (PES pudelīte), pašlaik ir pieejama Ziemeļamerikā, Austrālijā, Ķīnā (arī Honkongā), Čīlē, Francijā, Vācijā, Jaunzēlandē, Ziemeļvalstīs, Singapūrā, Taivānā, Apvienotajā Karalistē.

Pudelīte pirmoreiz tika piedāvāta Ziemeļamerikā un Kanādā 2008. gada septembrī.

Polikarbonāts
Vai jūs pakāpeniski pārtraucat izmantot polikarbonātu?

Mēs ražojam barošanas pudelītes gandrīz 25 gadus un esam pilnīgi pārliecināti par visu mūsu produktu kvalitāti. Mēs novērtējam katru tirgu, lai būtu pārliecināti, ka apmierinām savu klientu un mazumtirdzniecības partneru vajadzības.

Vai Philips AVENT polikarbonāta barošanas pudelītes ir drošas?

Plastmasas lietošanu barošanas pudelītēs regulē dažādas institūcijas, piemēram, Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA). Tās vietnē ir pieejams skaidrs šīs tēmas pārskats.

2008. gada jūlijā EFSA pievērsa uzmanību atšķirībām mazu bērnu un pieaugušo vidū attiecībā uz BPA izvadīšanu no ķermeņa. Rezultāti apstiprināji, ka pakļaušana BPA iedarbībai bija daudz zemāka par atļauto dienas devu – 0,05 mg/kg ķermeņa masas – gan pieaugušajiem, gan jaundzimušajiem. Cilvēka ķermenis pēc BPA uzņemšanas ātri pārstrādā un izvada šo vielu. Arī jaundzimušie var izvadīt no ķermeņa tādu BPA daudzumu, kas būtiski pārsniedz atļauto dienas devu.

Atbildot uz jautājumu, cik lielu daudzumu var uzņemt bez kaitīgas iedarbības, EFSA komentēja: "3 mēnešus vecam ar pudelīti barotam bērnam, kas sver apmēram 6 kg, dienā ar pudelīti būtu jāuzņem tāds piena maisījuma daudzums, kas 4 reizes pārsniedz parasto daudzumu, lai sasniegtu atļauto dienas devu.".

Kanādas Veselības departaments
Kāda ir jūsu atbilde uz Kanādas Veselības departamenta ieteikto aizliegumu?

Atbildot uz Kanādas Veselības departamenta aizliegumu tirgot barošanas pudelītes, kas satur BPA, Kanādas tirgū pārdodam tikai mūsu produktus, kas nesatur BPA.

Veselibas aprupes specialisti

Musu veselibas aprupes specialistu vietne pieejami izglitojoši materiali un kliniskie petijumi par dažadam temam, tostarp par barošanu ar kruti un berna barošanu.


Doties uz veselibas aprupes specialistu vietni

Par Philips AVENT

Izlasiet par musu pirmsakumiem un merki nodrošinat jusu mazulim vislabako dzives sakumu

Par Philips AVENT

Iepirkumu planotajs

Mes zinam, ka, gatavojoties berna dzimšanai, varat apmulst, tapec ka jaizlasa daudz informacijas un pieejama izvele ir loti plaša.

Mazula iepirkumu saraksts

Lejupieladet Philips Avent katalogu

Lejupieladejiet mates un berna kopšanas produktu PDF katalogu.

Philips Avent katalogs (PDF)
Salīdziniet produktus

Salīdziniet produktus

Pirms izvēlēties, skatiet visus produktus un salīdziniet tos

Sākt tūlīt  

Saņemt mūsu biļetenu

Ievadiet savu e-pasta adresi

Abonēt
Konfidencialitātes politika

Vai nepieciešams atbalsts?

Piekļūstiet mūsu apjomīgajai tiešsaistes atbalsta informācijai vai sazinieties ar mums.

Apmeklējiet atbalstu