Philips kafijas automāti

Philips filtrētas kafijas automāti

 

Pagatavojiet filtrētu kafiju tradicionālā veidā, ieberot kafijas automāta papīra filtrā maltu kafiju un viegli pagatavojot krūzi karstas, aromātiskas kafijas, kuru dzert kopā ar draugiem vai ģimeni.

 

Aplūkojiet Philips filtrētas kafijas aparātus

Philips espresso kafijas automāti

 

Mūsu pupiņu malšanas kafijas automāti, tikai vienreiz pieskaroties pogai, pagatavo espresso vai filtrētu kafiju. Savukārt integrētais piena putotājs neatkarīgi no diennakts laika ir lieliski piemērots kapučīno, latte vai macchiato pagatavošanai.

 

Aplūkojiet mūsu Philips "Super-automatic" espresso automātus

Unikālais Philips

Philips ir kafijas aparātu zīmols Nr.1 Rietumeiropā
Philips kvalitātes kontrole

Kvalitātes kontrole

 

Katru gadu kafijas aparātu izstrādes laikā uzņēmums Philips veic tūkstošiem pārbaužu saviem pilienu filtra kafijas aparātiem. Kad kafijas automātu pārbaudes ir veiksmīgas, tiek sākta to ražošana un tiek veiktas citas pārbaudes. Katru gadu katram aparātam tiek pārbaudītas aptuveni 30 000 filtrētas kafijas tasītes, lai nodrošinātu augstu filtrētās kafijas automātu kvalitāti un bagātīgu, aromātisku garšu.

Philips -  kafijas automātu ražotājs jau kopš 1965.gada

Philips kafijas mantojuma 50 gadi

 

Jau kopš 1965. gada Philips ražo mājsaimniecībām paredzētus kafijas aparātus. Un jau kopš šī laika Philips ir kafijas automātu izstrādes tehnoloģiju līderis, piemēram, novatoriskā uzvārīšanas un pagatavošanas sistēma. 20. un 21. gadsimta mijā mēs sadarbojāmies ar Sara Lee, lai izveidotu SENSEO® – pasaulē pirmo kafijas tablešu aparātu. Turklāt Philips saimei pievienojās arī itāļu (espresso dzimtenes) zīmoli Saeco un Gaggia. Mūsu portfolio šobrīd ietilpst pilns kafijas automātu klāsts ar papildu piederumiem. Svinot bagātīgā kafijas mantojuma 50. gadadienu esam radījuši unikālu produktu: pasaulē pirmo kafijas automātu, ar kuru var pagatavot gan lielisku espresso, gan filtrētu kafiju.

Philips kafijas automāts, kurā var pagatavot filtrētu kafija un espresso

Filtrētā kafija un espresso no viena kafijas automāta

 

Philips ir vienīgais zīmols pasaulē, kas nodrošina iespēju pagatavot gan filtrētu kafiju, gan espresso vienā kafijas automātā. Viegli pieskarieties svirai un mūsu novatoriskā CoffeeSwitch funkcija paveiks pārējo.

 

Espresso aparāti ar CoffeeSwitch

Philips kafijas dzērienu daudzveidība - espresso, kapučīno un melna kafija

Kaut kas ikvienam

 

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk kafiju gatavot vai tikai baudīt, Philips produktu klāstā ir kafijas automāti ikviena gaumei. "Super-automatic" espresso kafijas automāts perfektam espresso, kapučīno, latte vai macchiato, tikai pieskaroties pogai. Kafijas automāti ar pilienu filtru, lai baudītu dažāda maluma un stipruma filtrētu kafiju kopā ar ģimeni un draugiem. Un mūsu viena skāriena SENSEO® kafijas tablešu aparāti ir lieliski piemēroti kafijas cienītājiem; SENSEO® kafijas tablešu klāstā ir dažādi aromāti un šķirnes.

 

Papildinformācija

Skatiet citus mūsu zīmolus

Noklikšķiniet uz zīmolu logotipiem, lai uzzinātu vairāk

Skatiet citas kategorijas

Saeco kafijas automāti

 

Papildinformācija

SENSEO® kafijas tablešu aparāti

 

Papildinformācija

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.