1

Saeco kafijas automāta lietošanas sākšana

Espresso kafijas automāta iestatīšana un kafijas stipruma un garšas pielāgošana

 

Apsveicam ar Saeco espresso kafijas automāta iegādi! Uzziniet, kā to pirmo reizi lietot un noskaidrojiet, kurus iestatījumus var pielāgot atbilstoši individuālām vēlmēm.

Xelsis 76XX

První použití kávovaru Xelsis

Xelsis 75XX

První použití kávovaru Xelsis

PicoBaristo

První použití kávovaru PicoBaristo

Incanto

První použití kávovaru Incanto

Picobaristo Deluxe

První použití kávovaru Incanto

Ūdens tvertnes un kafijas pupiņu piltuves piepildīšana

 

Pēc ūdens tvertnes izņemšanas piepildiet to ar svaigu ūdeni līdz līmeņa atzīmei "Max". Pēc tam piepildiet kafijas pupiņu piltuvi ar izvēlētajām espresso kafijas pupiņām.

Ieslēdziet espresso kafijas automātu

Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor

 

Vispirms iespraudiet mazo spraudni ligzdā, kas atrodas kafijas automāta aizmugurē, un pēc tam iespraudiet strāvas padeves kontaktdakšu sienas kontaktligzdā. Pagrieziet strāvas slēdzi pozīcijā "I" (ja ierīcei tāds ir).

Novietojiet tasīti un nospiediet gaidstāves pogu.

 

Novietojiet zem izliešanas teknes/tvaika caurulītes tasīti, lai savāktu ūdeni, kas izplūst uzpildīšanas laikā.

 

Nospiediet gaidstāves pogu, lai ieslēgtu Saeco espresso kafijas automātu.

LĪNIJAS UZPILDĪŠANA

 

Displejā tiek parādīta līnijas uzpildīšanas ikona. Lai sāktu procesu, atlasiet "OK" (Labi). Kafijas automāts sāks izvadīt ūdeni. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet savam kafijas automātam atbilstošo atbalsta lapu un atrodiet lietotāja rokasgrāmatu.

AQUACLEAN FILTRA SAGATAVOŠANA, UZSTĀDĪŠANA UN AKTIVIZĒŠANA

 

Espresso kafijas automāti, kas ir saderīgi ar AquaClean filtru, rādīs ziņojumu "Install or Activate AquaClean Filter?" (Uzstādīt vai aktivizēt AquaClean filtru?)


Pirms AquaClean filtra lietošanas vienmēr to sagatavojiet. Pakratiet to 5 sekundes, iegremdējiet ar apakšpusi uz augšu krūkā ar aukstu ūdeni un uzgaidiet, līdz vairs nerodas gaisa burbulīši.


Ievietojiet filtru ūdens tvertnē un sāciet uzstādīšanu. Kad uzstādīšana būs pareizi pabeigta, displejā būs redzama ikona "AquaClean 100%".

 

Meklējiet pēc sava Philips espresso kafijas automāta nosaukuma vai produkta numura

Detalizēta informācija par Philips espresso kafijas automāta lietošanas uzsākšanu ir tikai pāris klikšķu attālumā.

Filmas par kafijas automāta iestatīšanu.

Filmas ar iestatījumu pielāgošanas norādījumiem.

Dzirnaviņu iestatījumi

 

Maluma iestatījumus var regulēt ar pogu, kas atrodas kafijas pupiņu tvertnes iekšpusē. No smalka maluma piesātināta espresso pagatavošanai līdz rupjam malumam, ja vēlaties vieglāku kafijas dzērienu.

 

Maluma iestatījumus regulējiet tikai, kad kafijas automāts maļ kafijas pupiņas. Lai regulētu dzirnaviņas, novietojiet tasīti zem izliešanas teknes. Nospiediet pogu "Espresso" un, kad dzirnaviņas sāk malšanu, ar regulēšanas atslēgu mainiet iestatījumu.

"Memo" funkcijas iestatījumi

 

Ar "Memo" funkciju jūs varat katrai kafijas receptei pielāgot stiprumu atbilstoši savai gaumei un tasītes lielumam.


Nospiediet un turiet tā dzēriena pogu, kuram vēlaties veikt pielāgojumus, līdz displejā parādās ikona "Memo". Kafijas automāts sāk programmēšanas fāzi un izvēlētā kafijas dzēriena gatavošanu. Apturiet procesu, nospiežot pogu "OK" (Labi) vai tā dzēriena pogu, kuru programmējat. Tas atkarīgs no kafijas automāta modeļa.

Aromāta stipruma iestatījumi

 

Nospiediet pogu "Aroma strength" (Aromāta stiprums), lai mainītu kafijas stiprumu. Katra pogas "Aroma strength" (Aromāta stiprums) nospiešana maina aromāta stiprumu par vienu līmeni. Displejā ir redzams izvēlētais stiprums, kurš tiks saglabāts tikai, ja mainīsiet stiprumu kafijas gatavošanas laikā.

Izvēlnes iestatījumi

 

Izvēlnē var pielāgot dažādus kafijas automāta iestatījumus, piemēram, temperatūru un gaidstāves laiku.

 

Aktivizējiet izvēlni un atlasiet iestatījumu, kuru vēlaties pielāgot. Piemēram, atlasiet sev piemērotāko temperatūras iestatījumu (Max/Med/Min) un saglabājiet to.

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.