1

Receptes.

Iedvesma un padomi

 

Philips virtuves ierīces

Taizemes-zivju-kūka

Mājās gatavota ēdiena nozīme

 

Philips virtuves ierīču nodaļa uzskata, ka ēdiens un tā pagatavošana ir būtiska cilvēku veselībai, labklājībai un dzīves baudīšanai.

 

Mēs esam apņēmušies palīdzēt cilvēkiem visā pasaulē pagatavot labāku ēdienu mājās, piedāvājot svaigus un iedvesmojoši praktiskus risinājumus labākām maltītēm.

 

Ļaujiet iedvesmot jūs veselīgākai, gardākai un vieglākai ēdienu gatavošanai!

Jaunākās Philips receptes  

Skatīt visas receptes  

Mani izlases produkti  

Multicooker

 

Ātrs un vienkāršs veids, kā pagatavot savas iecienītākās maltītes: gardas zupas, gaļu, pastu un pat kūkas! Ar Multicooker gatavošana ir pavisam vienkārša, turklāt ēdienu var uzglabāt ilgāk. Siltuma saglabāšanas funkcija palīdzēs ēdienus saglabāt siltus un svaigus, nezaudējot barības vielas un garšu. Izbaudi daudzveidību ēdienu gatavošanā!

Virtuves ierīce

 

"Philips virtuves ierīce sniedz jums 2 papildu rokas virtuves darbos. Varat izmantot virtuves ierīci, lai mīcītu mīklu un sakultu putukrējumu vai olu baltumus. Ja jums patīk cept kūkas, jūs nevarēsiet dzīvot bez šīs ierīces! Papildus kulšanai un mīcīšanai varat arī sagriezt produktus veselīgiem salātiem, sajaukt kokteiļus un pat malt gaļu!"

Blenderis

 

Ar blenderi var apstrādāt ne vien mīkstus, bet arī salīdzinoši cietus, kā arī karstus produktus – sasmalcināt dārzeņus un gatavot karstas krēmzupas vai kartupeļu biezeņus. Blenderis viegli apstrādās dārzeņus, gaļu, riekstus un citus cietus produktus. Sasmalcināt burkānus salātiem pusdienām vai vakariņām, savukārt brokastīs sagriezt augļus musli pagatavošanai vai samaisīt piena kokteili.

Reģistrējiet savu virtuves ierīci  

 

Pirmais uzziniet par mūsu jaunākajiem produktiem un īpašajiem piedāvājumiem, un iegūstiet iespēju izmēģināt un novērtēt mūsu jaunākos produktus vēl pirms nonākšanas tirgū.

 

Reģistrējiet savu Philips produktu tūlīt

Philips Airfryer

Mūsu rekomendētie produkti  

Philips Virtuves ierīces

Grili, taukvāres katli un tvaicētāji

Ēdienu gatavošana

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Pieraksties mūsu jaunumiem un saņem 10% atlaidi

Philips produktiem

Paldies par mūsu biļetena abonēšanu!

Diemžēl biļetena abonēšana neizdevās. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

Philips novērtē un respektē jūsu konfidencialitāti. Lūdzu, izlasiet konfidencialitātes paziņojums, lai iegūtu papildinformācijul

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.