All-in-One 8000. sērija GG628/80​ izstrādājums

All-in-One gludināšanas risinājums

Ērta lietošana apvienojumā ar augstu veiktspēju

Philips All-in-One 8000. sērija, gludināšana, kas apvienota ar tvaika apstrādi

GC628/80​

Philips All-in-One 8000. sērija GC628/80​

Gludināšanas dēlis ir vienkārši noregulējams jebkurā leņķī, lai ērti apstrādātu apģērbu ar tvaiku.

Dubultā sildīšanas tehnoloģija jaudīgam tvaikam ar dziļu iedarbību

Trīspusēja uzgaļa forma, lai ērti likvidētu jebkuru burzījumu

Jaudīga, nepārtraukta tvaika padeve teicamam rezultātam

OptimalTEMP tehnoloģija novērš auduma sadedzināšanu

Philips All-in-One 8000. sērija ir revolucionārs risinājums, lai vienmēr izskatītos lieliski! Visaptverošā tvaika apstrādes un gludināšanas kombinācija nodrošina precīzu rezultātu. Jaudīga veiktspēja apvienojumā ar ērtu un vienkāršu lietošanu palīdz iekļauties mūsdienu ātrajā dzīves ritmā un aizmirst par burzījumiem.

Philips All-in-One 8000. sērija

Dažādās pozīcijās regulējams gludināmais dēlis.

Dažādos leņķos grozāmais gludināšanas dēlis ir vienkārši noregulējams jebkurā pozīcijā, lai apģērba apstrāde ar tvaiku būtu ātra un ērta.

Dubultā sildīšanas tehnoloģija jaudīgam tvaikam ar dziļu iedarbību

 

Dubultā sildīšanas tehnoloģija nodrošina spēcīgu tvaiku ar dziļu iedarbību, lai novērstu burzījumus un tavs apģērbs vienmēr izskatītos lieliski.

Trīspusēja uzgaļa forma, lai ērti likvidētu jebkuru burzījumu

 

Ierīces tvaika sildvirsmai ir īpaša forma, kas paredzēta grūti sasniedzamu vietu, piemēram, apkaklīšu un vietu starp pogām, vienkāršai apstrādei.

Jaudīga, nepārtraukta tvaika padeve teicamam rezultātam

 

Nepārtraukta un precīzi vajadzīgajā daudzumā piegādāta tvaika plūsma nodrošina ātru un ērtu apģērba apstrādi, efektīvi likvidējot burzījumus.

OptimalTEMP tehnoloģija novērš auduma sadedzināšanu

 

OptimalTEMP tehnoloģija garantē, ka gludināmais audums netiks sadedzināts, tādēļ vari gludināt gan džinsa, gan zīda auduma apģērbu ar vienu optimālu temperatūras iestatījumu.

Skatīties Philips All-in-One 8000. sērijas modeļus darbībā

Skatīties Philips All-in-One 8000. sērijas modeļus darbībā

Ko citi saka par Philips All-in-One 8000. sēriju

Vēlies iegādāties Philips All-in-One 8000. sērijas modeli?

Philips All-in-One 8000. sērija, gludināšana, kas apvienota ar tvaika apstrādi

Pateicoties spēcīgam tvaikam un ērtam, dažādās pozīcijās regulējamam gludināmajam dēlim, All-in-One 8000. sērijas risinājumi nodrošina teicamu burzījumu likvidēšanas rezultātu visiem apģērbiem. Tiem ir ietilpīga ūdens tvertne un 1,8 m strāvas vads.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai All-in-One 8000. sērijas risinājums var aizstāt gludekli?

All-in-One 8000. sērijas risinājums nav gludeklis, tādēļ nevar nodrošināt gluži tādu pašu rezultātu, jo īpaši, apstrādājot biezu kokvilnas audumu vai lina kreklus. All-in-One 8000. sērija ir ideāli piemērota plānu un smalku audumu, kā arī apģērbu ar dažādiem dekoratīviem elementiem, piemēram, plisētu svārku, atbrīvošanai no burzījumiem. Tā ir lieliski piemērota arī dažādu apģērbu, tostarp vilnas izstrādājumu un jaku, atsvaidzināšanai. Ja vēlies iztikt bez gludināmā dēļa, pavisam noteikti iegūsi labu rezultātu, izmantojot tikai jauno, All-in-One 8000. sērijas risinājumu.

Vai All-in-One 8000. sērijas risinājumu varu droši lietot uz visiem apģērbiem?

Jā, All-in-One 8000. sērijas risinājumi ir droši un piemēroti lietošanai visiem gludināmajiem apģērbiem. Nepastāv sabojāšanas vai sadedzināšanas risks.

Kāda veida ūdens jāizmanto All-in-One 8000. sērijas modeļos?

Izmantojot pareizā veida ūdeni, tu palīdzi pagarināt All-in-One 8000. sērijas risinājuma kalpošanas laiku. Tālāk ir sniegti daži ieteikumi un padomi.

 

Abi modeļi ir izstrādāti lietošanai ar krāna ūdeni. Ja dzīvo vietā, kur ūdens ir ciets, ātri var veidoties katlakmens nosēdumi. Šādā gadījumā mēģini izmantot destilētu vai attīrītu ūdeni (vari izmantot arī 50 % attīrīta ūdens un krāna ūdens maisījumu).

 

Neizmanto smaržūdeni, ūdeni no veļas žāvētāja, etiķi, cieti, atkaļķošanas līdzekļus, gludināšanas palīglīdzekļus, ķīmiski atkaļķotu ūdeni vai citas ķimikālijas. Tās ir ne tikai nedrošas, bet var arī izraisīt ūdens pilēšanu, brūnus traipus vai All-in-One 8000. sērijas risinājuma bojājumus.

 

Lai iesmaržinātu apģērbu, izmēģini kādu no tālāk piedāvātajām metodēm.

 

  • Veļas mazgāšanas laikā pievieno aromatizētu veļas mīkstinātāju
  • Mazgāšanas laikā izmanto ēteriskās eļļas (aromātus)
  • Apsmidzini apģērbu ar smaržūdeni pēc gludināšanas vai apstrādes ar tvaiku

Vai All-in-One 8000. sērijas risinājuma izmantošana var aizstāt mazgāšanas ciklu?

Universālais All-in-One 8000. sērijas risinājums nevar aizstāt pilnu mazgāšanas ciklu, bet ar to var atsvaidzināt apģērbu starp mazgāšanas reizēm, tādējādi paildzinot intervālu starp tām. Tas pozitīvi ietekmē ne tikai apģērba kalpošanas ilgumu, bet arī apkārtējo videi.

Šie modeļi sniedz arī citas priekšrocības. Tvaika apstrāde ar All-in-One 8000. sērijas modeli likvidē smakas un iznīcina 99,9 % baktēriju, ļaujot iegūt svaigas, higiēniski tīras un valkāšanai gatavas drēbes.

Vai ir droši pieskarties manam apģērbam ar All-in-One 8000. sērijas gludināšanas risinājumu

Lai efektīvi atbrīvotu apģērbu no burzījumiem, turi All-in-One 8000. sērijas ierīces sildvirsmu pret apģērbu. Neraizējies, ka tā varētu sabojāt apģērbu. Karstā sildvirsma ir īpaši izstrādāta — tā neapdedzinās un neatstās slapjus plankumus uz apģērba, kā arī to var piespiest pie ikviena apģērba gabala, kuru nepieciešams apstrādāt ar tvaiku.

Kas ir OptimalTEMP tehnoloģija ?

OptimalTEMP Heated Plate tehnoloģija nodrošina, ka All-in-One 8000. sērijas ierīces tvaika sildvirsma uzsilst līdz optimālai temperatūrai, kas ir droša visiem audumiem un novērš slapju traipu veidošanos. Karstā tvaika sildvirsma palīdz piespiest audumu, veicot apstrādi ar tvaiku horizontālā stāvoklī, un nodrošina labākus apstrādes rezultātus.

Vai meklē citu risinājumu apģērba kopšanai?

Salīdzini un atrodi sev piemērotāko gludināšanas risinājumu

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Mūsu vietni vislabāk var apskatīt, izmantojot jaunāko Microsoft Edge, Google Chrome vai Firefox versiju.